Chris LowellI

Christopher Russell Lowell

6,4
1 697 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Lowell

Powiem to (a raczej napisze) krótko: w Veronice Mars gra kompletne beztalencie, reprezentanta chłopców emo. Do niego jako do aktora nic nie mam ale jak go mogli wstawić na taka role chłopca który nie umie walczyć w obronie panny. Jejku jak zobaczyłem w TV w "Veronice Mars" jak na stołówce kolesie sie z niej zbijali to Pizz postanowił wyjść na dwór, zamiast złapać w łapę kszesło uderzyć jednego: drugi by słowa nawet nie powiedział. Oj za bardzo nerwowo do tego podchodze:] OJ rozpisalem się.
Pozdrawiam wszystkich jego fanów.

songo_92

koles wyglada jak zac efron. jak ogladalam weronike, patrze i mysle "OO NIEEEE!! zac erfon, to beztalencie..i on ma grac w weronice??" a potem sie zczailam ze efrona nie ma w czolowce, wiec to nieon. efrona nie lubie, a lowell w weronice beznadziejnybyl..!!!!

songo_92

Jak usłyszałam jego imię już go znienawidziłam. Kto normalny nazywa się Stosh Piznarski?! jak Veronica mogła go pocałować. przecież to Logan jest zajebisty ;D

songo_92

no to mam złą wiadomość jeśli chodzi o film ;) http://hollywoodcrush.mtv.com/2013/05/16/veronica-mars-movie-chris-lowell/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones