Christina ColeI

6,3
1 508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Cole

Pasuje do wrednych ról

użytkownik usunięty

Ma w sobie coś takiego, że pasuje do ról wrednych kobiet, może to kwestia tego, że ją tylko w takich widziałam. Ale trzeba przyznać, że te wredne role gra bardzo dobrze :D.

nie da sie ukryc :D ma cos wrednego w twarzy xD

przykład wrednej roli - Blanka Ingram w "Jane Eyre" :D pzdr ;p
ps. fajny temat :D

Ja ja widzialam w 3 filmach i za kazdym razem grala wredna arystokratke:)
w "Czego pragnie dziewczyna" jako Clarissa, w "Lost in Austen" jako panna Bingley i w "Jane Eyre" jako Blanka. Takze cos w tym jest! Ale gra je naprawde idealnie :D

martynkka

Zgadzam się w 100% ;) ale mimo wszystko, fajna jest:p

Zgadazm się z tą opinią jest w tym genialna!

A ja ją widziałam także w pozytywnej roli - w serialu kostiumowym "He Knew He Was Right" grała postać Nory, oddanej siostry i kobiety kierującej się sercem (odrzuciła oświadczyny zamożnego człowieka ze swojej sfery, ponieważ kochała początkującego dziennikarza). Pozdrawiam!

nawet w głównej, pozytywnej roli w Hexie źle jej z oczu patrzy i z udanym skutkiem pokazała ciemną stroną postaci, kiedy było trzeba...
albo taki talent, albo taka twarz ;)

w breakout kings zagrała uciekinierkę z więzienia i morderczynię - http://www.aetv.com/breakout-kings/episode-breakdowns/queen-of-hearts/

Ja zobaczyłem ją w Morlokach i zrobiła na mnie wrażenie cieplutkiej i oddanej dziewczyny.

Artanis

W Suits też jest raczej ciepłym kluseczkiem, jako psychoterapeutka Harveya. Ale ma coś wrednego w sobie, to prawda. Nawet moja siostra to stwierdziła. Chociaż, ona jej nie lubi dlatego, że (jej zdaniem) sabotuje związek Harveya i Donny. :D
Swoją drogą, nie zauważyłem tego...:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones