Christopher AbbottII

Christopher Jacob Abbott

7,2
5 494 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Abbott
UckerLove

5 lat później... cisza. Nie pozdrawiam ;)

trukomholek

No właśnie zaczyna być głośno - http://www.filmweb.pl/news/Znajomy+%22Dziewczyn%22+gwiazd%C4%85+serialu+%22Parag raf+22%22-127394 - Również nie pozdrawiam ;)

buterfly

Po tym newsie z filmweba na pewno jego kariera nabierze drastycznego tempa, pewnie co druga osoba na ulicy zacznie go kojarzyć niedługo ;)

trukomholek

Co druga zapewne nie - jedna zapewne będzie bardziej popularny ;)

buterfly

Mało prawdopodobne. Ani przystojny, ani umięśniony, bez charyzmy, w dodatku drewienko aktorskie. Tutaj po prostu nie ma materiału :)

trukomholek

Co do urody kwestia gustu - Uważam że ma w sobie pewnien urok, co do aktorstwa to w ''James White'' pokazał się z dobrej strony .

Ale wątpię abym cie przekonał do niego - Po twoich ocenach mam wrażenie że masz uprzedzenia, do aktorów młodego pokolenia .

buterfly

Aktor ma ponad 30 lat, zdecydowanie nie należy do ,,młodego pokolenia", cokolwiek to znaczy. Znam go z Girls, widziałem cały serial, z całej obsady wypadł najgorzej, totalne drewno w porównaniu z resztą aktorów, należących do jego pokolenia właśnie. Można go porównać np. do Adama Drivera, który zaczynał karierę w tym samym okresie i w tym samym serialu. Gdzie jest Adam Driver (pomimo egzotycznej urody), a gdzie jest Abbot (z urodą młodego, ładnego chłopaczka) jakiś tam, każdy widzi :)

trukomholek

Co do Drivera też nie rozbił zatrwarzajcej kariery - Owszem wystąpił w ''Gwiezdnych wojnach'' ale też w tej produkcji wystąpił również John Boyega który też był najszybszym aktorem z całej obsady, a mimo to jego kariera trwa nadal i nic nie zanosi się na to aby miała zwolnic tempa .

buterfly

Adam Driver nie zrobił kariery? Zagrał w SW, zagrał u Jarmusha i Martina Scorsese i braci Coen, w dodatku zbiera nagrody i nominacje regularnie. Jeśli dla ciebie nie jest to sukces w branży, to dziękuję za rozmowę, ale tracił czasu już nie będę. Aktorzy marzą o graniu u tych reżyserów, albo w marce jaką jest SW.

trukomholek

Chodziło mi o to że granie w SW nie czyni aktora z miejsca dobrym - Co przykładem jest właśnie wspominamy prze ze mnie John Boyega .

Jeżeli tego nie zrumieniałeś, to moja dyskusja z tobą jest również bezcelowa .

buterfly

ja tu wymieniam ikony kina z którymi pracował już, mimo młodego wieku, Driver, a ty albo udajesz idiote, albo nim jesteś, chyba to drugie

trukomholek

Ale też to że ten aktor nie współpracował z ikonami kina nie oznacza że nie ma talentu - Ale oczywiście każdy ma prawo do innego zdania, osobiście oceniam aktora nie tylko po jednym serialu .

trukomholek

Dal przykładu Channing Tatum pracował u Tarantino - Nie czyni to jednak go dobrym aktorem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones