Christopher Eccleston

7,5
8 835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Eccleston

Gościa widziałem w filmie 60 sekund. Samym zachowaniem i przede wszystkim akcentem mnie odpycha, jest okropny i w ogóle nie pasuje do tego filmu.

Porcupine_Man

Przecież w tym filmie jest właśnie imigrantem, więc dlaczego miałby nie mieć takiego akcentu...
Zachowaniem ci nie odpowiada? Poskarż się scenarzyście!

Porcupine_Man

Tak samo jak użytkownik wyżej. To kogo gra, nie znaczy jakim jest aktorem. Czy jak ktoś zagra geja, to musi nim być? Albo gra dobrotliwego Pana z brodą i błagalnym spojrzeniem, o nie musi nim być w realnym życiu!
Ja Eccleston'a widziałem w wielu filmach i bardzo mi odpowiada.

Porcupine_Man

Dopiero za drugim razem kiedy oglądałam "60 sekund" (i kolejnym obejrzeniu pierwszej serii Doctora Who, ponieważ wcześniej widziałam ją jako dziecko i prawi nic nie pamiętałam) zdałam sobie sprawę, że ten Brytyjczyk to Eccleston, no i właśnie aktor, który grał jakże uwielbianego przeze mnie Doctora. I uwielbiam go! Za akcent, za gesty i za miłość do drewna, bo przecież TARDIS jest drewniana... Wnioski nasuwają się same :D
Teraz mam ochotę na kolejne filmy z jego udziałem. Pozdrawiam!

garcia778

poprawka... TARDIS jest drewniany, a nie drewniana... TARDIS, to on a nie ona ;P A sam serial dokonały, ja właśnie kończę trzeci sezon ;D

jack0123

Well... nie zgodzę się z Tobą. Zgdnie z 4 odcinkiem szóstego sezonu The Doctor's Wife TARDIS przybiera płeć żeńską. Sam tytuł na to wskazuje. W końcu, co jak co, ale Doctor nie nazywałby jej Sexy. :) Ale rozumiem Twój punkt widzenia, czytałam gdzieś o tym artykuł, prwadobodobnie była to wikipedia. Dodatkowo widzę, że jesteś przy 3 sezonie, cóż wiele przed Tobą. Życzę więc miłego podróżowania z Doctorem podczas oglądania serialu.

garcia778

No właśnie widzę, że jeszcze wiele przede mną... właśnie mnie uświadomiłaś ;D

jack0123

Z jednej strony Ci zazdroszczę, tyle jeszcze przed Tobą. :) Jesteś na etapie Davida jako Doctora, a to mój ulubniony aktor :) Ja teraz czekam na odcinek świąteczny, ale on jeszcze daleko.

garcia778

muszę oddać Ci honory, co prawda do szóstego sezonu jeszcze nie doszedłem, ale znalazłem na forum pewien wątek a pro po ulubionych odcinków a tam taki właśnie o to komentarz co do ulubionego odcinka: "The Doctor’s Wife - TARDIS jako człowiek, i to w dodatku szalona kobieta. (I co na to wszyscy tłumacze, którzy wcześniej upierali się przy nadawaniu jej rodzaju męskiego?!)" ;D

jack0123

:) Gdzieś w środku zawsze wiedziałam, że TARDIS jest kobietą. A ja nawet sukienkę na studniówkę mialam koloru tardisowego. Tak Doctor Who wrył mi się w życie.

garcia778

Mnie się wydaje, że nawet wcześniej gdzieś było, że Tardis to ona, bo ja jeszcze nie doszłam do 4 sezonu, a wydaje mi się, że Doktor mówił o tym per ona. :) Głowy jednak nie dam :P

garcia778

Akurat pisanie o tym "sexy" to średni przykład, bo seksualność Doctora to temat-rzeka.

Porcupine_Man

i na podstawie jednego filmu oceniasz aktora na 1 w dodatku bezpodstawnie. Powinieneś dostać bana ale na twoje szczęście FilmWeb nie zatrudnił moderatorów.

Porcupine_Man

Dla takich ludzi jak ty jest specjalne miejsce w piekle, podejrzewam.

Daguchna

o, koleżanka

lesiu234

Zaiste :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones