Ciarán Hinds

7,4
17 840 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ciarán Hinds

Cóż... z jednej strony - świetny aktor. Z drugiej - nie pasujący do Aberfortha... W moim wyobrażeniu był bardziej korpulentny i ciepły... No cóż, zobaczymy...

kacperpiotrkow2

A z trzeciej - dobra charakteryzacja może zmienić wszystko :-) Weźmy na przykład jego wygląd w ,,Upiorze w Operze" ;D

kacperpiotrkow2

ja właśnie tak sobie wyobrażałem Aberforth'a :D

MrAnderson

Stary zgorzkniały starzec z brodą jak u Albusa - Wymarzony Aberforth ;]

kacperpiotrkow2

Będzie świetny jako Aberforth! Jak najbardziej trafny wybór castingowy.

kacperpiotrkow2

Hinds to bardzo dobry aktor! Chociaż pamiętam go tylko z Tomr Raidera(jako jedyny pokusił się tam o grę aktorską).

kacperpiotrkow2

cóż, nie czytałam książek, więc mógłby mi ktoś ładnie wyjaśnić kim jest aberforth?:<

ffeater

Brat Albusa :P

Zachęcam do przeczytania książki, naprawdę :P

kacperpiotrkow2

mnie się Aberforth z książki wyobrażał jako troche zwariowany chudy staruszek z taka przydługą kozią bródką (no dobra, chyba moja wyobraźnia sugerowała się jego partonusem ;P )...

kacperpiotrkow2

O nie Aberforth na pewno nie był ciepły ;P raczej surowy, zgorzkniały itp.

Alice20

No i dlaczego Aberfortha nie gra barman z gospody pod Świńskim Łbem z "Zakonu..."? :( Niekonsekwencja!

Vickynella

Gdyby nie to, że Alan Rickman genialnie zagrał Severus'a Snape'a, to myślę iż to właśnie Hinds byłby drugi w kolejce do tej roli.

opiet

O kurczę, młodszy jest od Alana... a już miałam pisać, że przecież za stary by był :) Rzeczywiście na zdjęciu głównym wygląda prawie idealnie, żeby grać Seviego =]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones