Ciarán Hinds

7,4
17 840 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ciarán Hinds

Genialna rola...Zresztą Rome to niedoceniony serial (mam nadzieję że to się zmieni).Jestem zachwycony tym serialem...Nie widziałem od lat nic równie emocjonującego

wujrob

Zgadzam się w pełni. Jak dla mnie to najlepsza rola w tym serialu. Ja równiez jestem zachwycony tym serialem. 10/10.

Michail

Wielka szkoda, że Cezar został zabity. Jednakże, sprawiedliwosci stało sie zadość. Dwaj zdrajcy - Brutus i Kasjusz zgineli 2 lata pozniej.

bonaparte

choc bitwa wyglądała zupelnie inaczej niz w filmie... siły byly równe , kassius popełnil samobójstwo pierwszego dnia bitwy. nie zginał w walce.
inna sprawa to fakt iż oktawian byl chory i nie bral udziłu w bitwach pod fillipi, z reszta to mu uratowalo zycie ,poniewaz antoniusz stracił obóz dowodzenia. Brutus mógl wygrać gdyby był cierpliwszy,no i gzyby antoniusz nie mial słynnego X legionu hiszpańskiego, który wyrzynał wszystko jak leci.sory za interpunkcje pisalem w pospiechu

bonaparte

O dzięki. Właśnie jestem po pierwszej serii, drugiej jeszcze nie zaczęłam. Ale fajnie, przynajmniej wiem co będzie dalej -.-

wujrob

Ciarán Hinds otrzymał wczoraj za tę rolę nagrodę IFTA (Irish Film and Television Awards)- http://www.ifta.ie/winners0607/index.htm - za główną rolę męską w produkcji telewizyjnej (Best Actor in a Lead Role in Television). Gratulacje!

wujrob

Bardzo dobra rola, ale prawdziwym geniuszem tego typu kreacji jest Scofield, wystarczy zobaczyć "Henryka V", Ciaran nie ma takiego czegoś.

_Andrzej_

Muszę przyznać, że się myliłem, Caesar rulez!

wujrob

dokładnie zarówno Cezar jak i serial są poza konkurencją, teraz są powtórki w tvp pomimo iż oglądałam cały serial często wracam do niego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones