Cobie Smulders

Jacoba Francisca Maria Smulders

7,6
15 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cobie Smulders

W serialu gra nieprzerwanie od 2005 roku do dziś. W 2009 urodziła córeczkę i tutaj nasuwa mi się pytanie. Jakim cudem udało im się ukryć jej brzuch, tak że kompletnie nie widać go w odcinkach z okresu przed urodzeniem??? Należy pamiętać że nie miała przerwy w zdjęciach. W przypadku Alyson Hannigan fakt zajścia przez nią w ciążę został wykorzystany w scenariuszu serialu, ale w przypadku Cobie nie. Jakieś pomysły? :-)

mangapl

Widać w 4 sezonie od odcinka 14

space_wwa

dokładnie od połowy 4 sezonu bardzo widać, duże torebki i obszerne bluzki, i czasem jak stała bokiem widać było że coś jest nie tak. aż musiałam sprawdzić czy była w ciązy i faktycznie ur. córeczke w 2009

space_wwa

Właściwie ja zaczęłam szperać w tym kierunku, bo zauważyłam ciążę już w 9 odc 4 sezonu ;D

mangapl

duże torebki i szerokie bluzki- to bylo albo w sezonie w ktorym byla z barneyem albo przed nim

mangapl

w 2009 roku obie były w ciąży ;) i to było widać choć w przypadku Alyson jakoś trudniej było im to ukryć, może dlatego że rodziła wcześniej i akurat w środku kręcenia sezonu, dlatego też często znikała, np wtedy co się obraziła na Barneya za ten kawał. Ale sposób ukrywania był ten sam: bluzki, torebki siedzenie za stołem, co nie zmienia faktu, że i tak się rzucało w oczy.

iwona7

Najlepsze jak zasłaniali je globusem, książkami czy torbami z jedzeniem :)

StaraPanna

no własnie bardzo dobre ;) nagrywać aktorki w ciąży i mimo wszystko jakoś to ukryć to niełatwa sztuka, a w serialu nie wyszło to źle. Jasne, to i owo widać, ale nie zapominajmy, że to sitcom, nie zawsze jest czas żeby w nieskończoność powtarzać ujęcia aby ukryć taki "szczegół"

piotrek18tw

Mimo wszystko zrobili to bardzo fajnie ;) Ogólnie jak zasłaniaja podobnie nagie ciała : kieliszki, książki, rzeźba ;) (odcinki Moving Day i Naked Man)

StaraPanna

z tym że wtedy widz ma wyraźnie zauważyć, że aktor jest rozebrany. A w przypadku Cobie i Alyson było niedopuszczenie, aby siedzący przed telewizorem zauważył, że coś jest nie tak ;)

piotrek18tw

a tak wgl - z tego co kojarzę, to Cobie była w ciąży jak kręcili 4 sezon, nie? to obejrzyjcie sobie odcinek 22 ;)

piotrek18tw

Po Cobie baaardzo było widać, że jest w ciąży. Niestety nie wyglądała wtedy korzystnie.... Nie trzeba było doszukiwać się większego brzucha. Wystarczyło spojrzeć na twarz.

ul87

wiesz, generalnie ciężko zrobić zdjęcie zezłomowanego auta i przekonać ludzi, że to nówka, nieużywana ;)

iwona7

Ale dla mnie akcja z hot-dogami (Lili "brzuszek" :P ) była najlepsza :)

mangapl

Było widać i to bardzo, dużo przytyła nosiła obszerne ciuchy. W jednym odcinku nawet się przytruła i wymiotowała, Ted pyta się jej co się stało, ona że jest w ciąży, a Ted wychowamy to dziecko razem, Robin na to że żartuje. Jestem nawet zdolna stwierdzić, że u Lili brzuszek było widać już przy końcu, a u Robin od razu. W ostatnich odcinkach widać, że delikatnie przytyła i właśnie zastanawiam się czy znowu nie jest w ciąży. W 7 sezonie była potwornie chuda może przez nawał pracy choćby przez Avengers, teraz wygląda dużo lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones