Colm Feore

6,9
7 683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colm Feore

Jedna z najbardziej demonicznych postaci jaką widziałem to właśnie LINOGE w ''Storm of the Century'' i świetnie wcielił się w nia Calm Feore.Za tą rolę cenię tego aktora.

użytkownik usunięty
T_M_K

Zdecydowanie genialny!!!!!Film widziałam wczoraj, bez niego to by była szmira totalna, a tak nawet zjadliwy film...to jego elektryzujace spojrzenie...mniam

T_M_K

Zgadzam się w 100%!!! Uważam, że jest jednym z najbardziej empatycznych aktorów na świecie. Z pewnością równie dobrze jak w "Sztormie stulecia" sprawdziłby się w roli Hannibala Lectera czy kochającego ojca i wzorowego męża. Nie rozumiem tylko czemu dostaje tak mało pierwszoplanowych ról. Szkoda.

T_M_K

Też uważam że w filmie "Sztorm Stulecia" zagrał niesamowicie to coś...cieszyłbym się żeby nagrali z nim kolejny film jak Linoge uczy młodego na swego następce, oczywiście nigdy takiego filmu nie bedzie...a może sam coś napisze? :)

T_M_K

zgadzam się; on swoją grą wybronił ten film w moich oczach!!!

woiownik

Wymiatał z pewnością jego gra to około 50% wartości filmu

lord_of_the_rings

Świetna rola Linoge,ma coś takiego w spojrzeniu,że jest idealny do ról tych "złych".Szkoda,że tak mało go w filmach,mógłby dostać jakąś większą rolę w czymś ciekawym,żeby mogł się wykazać

T_M_K

Zgadzam się!!!!!! Gościu wymiata!!! Cała reszta tych pseudoaktorów mogła się przy nim schować!!! HE IS HOT!!!!!!!!!!!!XDXDXD

EnyaVanHelsing

"HE IS HOT" hmmm...nowatorskie (to dobre słowo...?) podejście, ale trudno się nie zgodzić, że coś jest na rzeczy ;D
Jako Linoge-fenomenalny, znakomicie oddał klimat oryginalnego Kingowskiego scenariusza (tego nieocenzurowanego).
Pozdrawiam :))

T_M_K

Fakt... przerażał mnie, teraz jak patrzę wciąż się boję. Rewelacyjnie odtworzył rolę tego demona.

T_M_K

Oj taaaak. Dla mnie po prostu mistrzostwo. Wydaje mi się, że niewielu jest aktorów którzy potrafią oddać taką grozę. On to zrobił perfekcyjnie. Nawet jego ukazywanie ząbków nie wyglądało komicznie, choć przecież mogło.

T_M_K

Równie dobrze poszło mu w serialu "Gra o tron" - Stannis Baratheon.

harald807

Kogo w czym? Przecież Stannis się jeszcze nie pojawił w GoT. Czyżby mnie coś omineło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones