Corbin Bleu

Corbin Bleu Reivers

7,3
1 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Corbin Bleu

buahah czy to jakiś żart?

użytkownik usunięty

jak to możliwe że ten "aktor" jest na tak wysokim miejscu??????????????
nie kumam wytłumaczcie mi to <3

Dla mnie tez jest to śmieszne.....:D
On nie powinien się znaleśc nawet w pierwszej 100 albo 200.
Może i jest znanym aktorem ale jest jeszcze za NOWY.....może za parę lat zasłuży sobie na to miejsce.

yyyyyyyy też mi się śmiać chce... masakra...

użytkownik usunięty

Dla porównania. Heath Ledger jest na 387 miejscu(!)
To jest jawne przegiecie.

Chłopak nie jest wcale znany, a aktor z niego bardzo przeciętny. Brawo dla Filmwebu i jego systemu obliczeń... jak tak dalej pójdzie będziemy mieć samycha takich w TOP100, a 'prawdziwi' aktorzy wyleco daleko za setkę i tu dobry przykład Heatha Ledgera.

użytkownik usunięty
Jokerin

Cicho! Przeciez te gwiazdy disneya oscara powinny dostac! szczególnie za te słitaśne minki. Jak mozesz tak mowić!?.

Ojej, przepraszam :( A więc się poprawię...
...OMG! Corbin jest taaaki bosssski!!! Te jego dołeczki i cudne afro... aż się nogi podemną uginają! Zarówno w 'Skakance', jak i we wszystkiech częściach HSM był genialny... nie rozumiem czemu się go czepiacie, on naprawdę zasługuje na miejsce w pierwszej 10!!! Mam nadzieję, że zgarnie Ledgerowi Oskara za rolę drugoplanową sprzed nosa! Nikt jak on na niego nie zasłużył!!!
Lepiej juilee? xD Pozdrawiam ;]

użytkownik usunięty
Jokerin

To i tak ma być!
Nie zapomnij o tych lśniących ząbkach!

Teraz może być ;)

użytkownik usunięty

*tak ma być!

tak to jest jak myśli sie o jednym, a pisze drugie.

I tak zaraz spadnie... Po prostu zdobył swoje 1000 głosów, więc możemy powoli podziwiać jego drogę w dół.

użytkownik usunięty
Orzechowka_xD

Ja bym mogła przysiądz, że jeszcze parę godzin temu miał wyższą notę. xD

Sam nie wiem czemu weszłem w top ludzie ;d patrze a tu ten że to człek?!
(bo aktorem to on nie jest) jest tak wysoko ;o
Troszeczke wstyd dla całego kina jak i dal tej strony...

no wiesz dostal 1000 glosow i zawedrowal, zrobią upa i juz jest na 1000 miejscu bo ma juz 7,14 ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones