Courtney FordI

Courtney Braden Ford

6,9
914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courtney Ford

w 4 serii przygód Dextera,ma poprostu zniewalające oczy,jej filmografia jest narazie bardzo mizerna ale wróże jej,że po występie w Dexterze ulegnie to zmianie:)

użytkownik usunięty
PIOTREK_7

Wydaje mi się, że wystąpiła gościnnie w serialu Criminal Minds [sezon 4, epizod 9 52 "Pickup"]. A w Dexterze jej występt - jak najbardziej na plus!

PIOTREK_7

Świetna laska, bardzo mi się podobała w Dexterze, nie wiem, czy nie podoba
mi się bardziej niż Rita.

użytkownik usunięty
Mayne

zdecydowanie lepsza od rity, rita lepiej wygląda w gotowych na wszystko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PIOTREK_7

fajna laska, tak wszedłem na forum i sie zastanawiałem, tylko 2 komentarze, eeeeeeeee, pewnie nikt jeszcze nie napisał, że "chętnie by ją wyruchał:", hehehe, a tu patrze jednak jest!!! kolejny przykład na to że filmwebowicze nie zawiodą:):)
ech gdyby marzenia internautów sie sprawdzały, to by te niunie filmowo - modelkowe, praktycznie nie wychodziły z łóżka:)

profix

świetna laska, jeżeli lubicie panny z brwiami stalina! ona ma tyle testosteronu co mężczyzna

R3SUM3

To naprawdę babę musisz przypominać :]

R3SUM3

co ty dajesz? widziałam tę laskę w big bang theory i naprawdę zapadła mi w pamięć swoją urodą, moim zdaniem super kobieca, ale nie w typie blond dziuni, może ty takie wolisz... dla mnie cudo, oglądałabym najnudniejszy serial, gdyby grała główną rolę :P 0.static.wix KROPKA com/media/0d2210_36ac378014af49de59b9d0488fd57d84.jpg_1024 oto męska uroda i brwi stalina! gościu, z księżyca się urwałeś? nie musi być w twoim typie, ale bez przesady.

PIOTREK_7

wystapila rowniez w how i met your mother, w którymś tam odcinku 5 sezonu :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PIOTREK_7

Sucze oczy, jeśli wiesz, co chcę powiedzieć. W łóżka ta kobieta to su.. przez duże "S". Oczywiście bez urazy - to komplement.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones