Craig Sheffer

Craig Eric Sheffer

6,5
1 269 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Craig Sheffer

Osobiście znam go tylko z One Tree Hill, ale jest tam najbardziej irytującą postacią. Rozumiem, może taka rola, ale trudno uświadczyć większego drewna, z wieczną miną zbitego psa. Może w innych produkcjach wykazał się bardziej, nie wiem, postaram się dośledzić (:

Strach_spod_lozka

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Jakiś tydzień temu zaczęłam dopiero oglądac OTH od pierwszego sezonu, dziś skończyłam drugi. Też strasznie działa mi na nerwy, poza tym jego wygląd przyprawia mnie o mdłości. Nie chcę nikogo krytykowac, ale to nie jest pociągający facet..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JamesSawyerFord

Już, lepiej Ci?

Ja z rodzicami problemów nie mam, nie wiem jak z tym u Ciebie. Mimo wszystko uważam również nieskromnie, że nie wyróżniam się z tłumu jakąś szczególnie niewielką inteligencją. Dziwię się, że tak się zapowietrzyłeś, naprawdę spokojnie, głęboki oddech "i takie tam bajery".

Ale dobrze, jeżeli ma Ci to uspokoić rozdygotane serducho i szarżującą w żyłach krew, napiszę te znamienite słowa! CRAIG SHEFFER - ISTNA IKONA KINA! BIJMY POKŁONY I PODZIWIAJMY KUNSZT! *





* Kto myśli inaczej ten zUy!!!

Strach_spod_lozka

W OTH mi też jakoś jego postać nie przypadła do gustu, ale to raczej wina scenariusza, zrobili z niego taką kluchę. Za to bardzo lubię jego wcześniejsze filmy, a co do wyglądu to wiesz teraz to on jest w wieku bardziej naszych rodziców. Pamiętam jak byłam młoda to się w nim bujałam, było z niego ciacho:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones