Criss Angel

Christopher Nicholas Sarantakos

7,0
15 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Criss Angel

Widzieliście jego sztuczki?! Ja pierdziu,wysiadam jak to widze co wyprawia Angel. Na youtube wpiszcie sobie Criss Angel i zobaczcie.CYRK! I napiszcie jak wrażenia ;)

monicamoniaa

Wrażenia niesamowite. Sam facet mówi o sobie, tzn o jego sztuczkach, że część jest prawdą a część iluzją. Nie wiem czy to tylko ściema, czy naprawde może mieć nadnaturalne zdolności. Może został po prostu "zrobiony". Jedno jest pewne...Jego program nie opiera się w żadnym calu na fotomontarzu, ani nie jest poddawany obróbkom technicznym, WBREW OPINII INTERNAUTÓW. Sam się facet zarzekał że tak nie jest... jak by tak było zostałoby to natychmiast wykryte i wyszo by na jaw. W przypadku obróbek technicznych, samo istnienie tego programu byłoby absurdem

Tyzyfone

Ależ oczywiście, że to efekty :) W dużej mierze efekty używane w produkcji filmowej ;p. A publiczność podstawiona tak, że hej. Silikonowa ręka w sztuczne z monetą wymiata; ;p Albo przepaławianie osoby z publiczności, oczywiście przypadkowej ;p Że Ameryka się nabiera to nic dziwnego ale, że większość ....

alterego_3

a to też dziwne,że babce kazał jakieś zwierzątko narysowac na kartce,ten wziął tą kartke,zgniótł otworzył reke i motyl wylecial :D ten koles jest niesamowity,ale to tylko ILUZJE...on jest w końcu iluzjonistą,i nie raz po sztuczkach mowi ze to kant,smiesznym glosem..

alterego_3

a to też dziwne,że babce kazał jakieś zwierzątko narysowac na kartce,ten wziął tą kartke,zgniótł otworzył reke i motyl wylecial :D ten koles jest niesamowity,ale to tylko ILUZJE...on jest w końcu iluzjonistą,i nie raz po sztuczkach mowi ze to kant,smiesznym glosem..

monicamoniaa

On jest świetny
Najlepiej wspominam jak lewitował ,albo jak wziął monetę od jakiegoś przechodnia i kazał podpisać inicjałami . Następnie włożył do buzi i później odsłonił rękaw a ta monetę było widać pod skórą . Palcami przesuwał ja w stronę palców a później wziął nóż przeciął kawałek skóry i wyciągnął ją . Była taka sama z podpisem szacuun ;d

monicamoniaa

A widzieliscie jak burzyli hotel...OMG...po prostu umarlam wtedy....on jest swietny !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones