Criss Angel

Christopher Nicholas Sarantakos

7,0
15 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Criss Angel

facet jest świetny, wyjątkowy, uwielbiam go! A do tego nieziemsko przystojny!!!

Sonia_3

Zgadzam się z Tobą. On jest bosski... ^^ A na dodatek dobrze śpiewa i jest świetnym iluzjonistą!

Alexti

Świetnych to on używa efektów specjalnych w większości swoich pokazów, ale trzeba przyznać, że jeśli chodzi o iluzję w wykonaniu tylko i wyłącznie jego własnym to robi to naprawdę dobrze. Szkoda tylko, że tylko z roku na rok, jego image robi się naprawdę fatalny - coraz więcej blond pasemek i jeszcze cięższe bling bling na szyi :D

Lovett_2

racja totalna - szyja to nic, nawet na palcach na bling bling nie ma już miejsca xD ale nadal jest boski, przystojny muzyk i iluzjonista ^^

ever_dream

No wiecie... jaki kraj taki obyczaj...polska mentalność..jakby się tutaj zjawił chociaż na moment (w polsce) to natychmiast przygotowano by dla niego stos i publicznie zlinczowano. Ja jetem otwarta na wszystko. A niech się maluje, niech nosi biżuterie, niech robi sobie pasemka. Denerwuje mnie tylko nasza polska mentalność

Tyzyfone

ma swój styl. nieco kłuje w oczy nadmiar biżuterii. prawdziwy człowiek-orkiestra. czego on to nie robi. jego zdolności rekompensują wszystko, co nie zmienia faktu, że na pewno o wiele lepiej wyglądałby bez makijażu i bez 10 kilo żelastwa na ciele - jak dla mnie, oczywiście

Tyzyfone

Co Ty chrzanisz? Mało u nas kolorowych luntków, madoxów i innych bartków od joli rutowicz? Spalił ktoś takiego na stosie? Jak cię kręcą malowane paznokcie u faceta, twoja sprawa, ale nie zarzucaj patrzącemu innymi kategoriami ogółowi zaściankowości, bo masz widać blade pojęcie socjologiczne o naszym kraju.

Niestety, Criss, w mojej opinii, nieudolnie zmienił swój wizerunek, z uśmiechniętego Rambo na zbuntowanego nastolatka, nie wiem czy to komercyjny zabieg, nie wnikam.

Sonia_3

Jest świetny ;* ładny też ;)))

asicQ

A ja zapraszam na mojego bloga o Crissie. CrissAngel.ocom.pl Mam nadzieję, że się spodoba :D

XxChocolateFactoryxX

Tak Magduś wiem, ze on jest boski. Macie racje- niezły z niego facet. A sztuczki wgniatają w glebę ;)

s_mazanek

świetnie śpiewa
wygląda również
a jego sztuczki...
co tu dużo pisać on jest zaje***ty

użytkownik usunięty
lapa_98

Pozostaje mi się tylko zgodzić z powyższymi komentarzami :) Criss jest niezwykły !

Sonia_3

Chciała bym go poznać

fanka_30stm

Hyhyhyhyhy. Nie tylko Ty.

Chloe_Carter

A kogo ty bardziej chcialabys spotkać crissa czy Mansona XD?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones