Cynthia Nixon

Cynthia Ellen Nixon

7,6
5 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cynthia Nixon

Moze nie najbardziej sexy ani piekna, ale za to najlepsza aktorsko i najbardziej niedoceniana. Podoba mi sie, jak 'sprtzedaje' zgryzliwe poczucie humoru swojej bohaterki. Poza tym nie wiedzialam, ze jej filmografia jest tak imponujaca.

natalia_chomik

musze się z tobą zgodzic, bo ona naprawde jest najlepsza w tym filmie... a co do urody to przeciez nie jest brzydka:) pozdrawiam

natalia_chomik

Zgadzam sie z wami,jest najlepszą aktorką w tym serialu.

natalia_chomik

jest zdecydowanie najlepsza z czterech glownych bohaterek - grana przez nia postac ma nietypowe i super zabawne poczucie humoru, przy tym jest naprawde bardzo ladna :P

almost_american

zgadzam się ;) wg mnie jest najładniejsza i najzabawniejsza z całej czwórki :) świetna aktorka xD

Ethlinn

A ja jako jedyna się nie zgodzę. Owszem, uśmiech ma ładny, ale reszta mi się nie podoba. Mnie się podoba najbardziej postać Charlotte :) uważam, że jest z nich najładniejsza.

natalia_chomik

zgadzam sie w 100% Miranda to moja ulubiona bohaterka.

natalia_chomik

A po co w ogóle oceniać, która najładniejsza itd?Każda z nich jest inna, każda reprezentuje inny typ urody i inne podejście do życia i właśnie o to chodzi.Lubię wszystkie cztery, bo wzajemnie się uzupełniają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones