Cynthia Nixon

Cynthia Ellen Nixon

7,6
5 529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cynthia Nixon

Cynthia Nixon jest lesbijką! Pewnie większość fanów filmu o tym wie, ale Ci którzy nie wiedzą informuje. Ona nie wygląda na lesbijkę ( w takim sensie, że nigdy w żadnej gazecie ani żadnym programie nie widziałam jej ze swoją partnerką). Ale ja ją i tak bardzo lubię bo bardzo fajnie gra!!!

you_can_dance

gratuluję odkrycia ameryki chyba już byłą informacja na ten temat. niedawno wzięły ślub

jago18

dlatego napisałam "Pewnie większość fanów filmu o tym wie, ale Ci którzy nie wiedzą informuje" przecztalas uwaznie ?

you_can_dance

tak, tak samo jak fakt że w oczekujących materiałach jest że ma żonę a w ciekawostkach piszę jasno i wyraźnie że ma ze swoją partnerką dziecko, cóż nie uważam żeby kogoś inna orientacja była czymś nadzwyczajnym i faktem o informowaniu na forum o osobie, poza tym pojawiły się już posty o innej orientacji Cynthii.

jago18

masz z tym jakiś problem, że napisałam JAKBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ?????

you_can_dance

tak, ponieważ dublujesz informację, tym samym zaśmiecając forum.

jago18

No to masz problem i odpisując na tą moją inrormację też zaśmiecasz forum. Chyba naprawdę ci sie nudzi, dajesz bezsensowne komentarze tylko po to żeby coś napisać, a masz "ale" o głupotę.

you_can_dance

Cóż to nie ja powielam informację które już istnieją jak chcesz zaistnieć to wymyśl inny sposób niż zakładanie nowych tematów tylko po to żeby podać informację która już istnieje i była wcześniej podana. Koniec moich wywodów nie mam zamiaru więcej z Tobą dziecinko rozmawiać. Chcesz to powielaj informację, ale to kiepski sposób na zrobienie furory.

jago18

Po pierwsze nie nazywaj mnie "dziecinko",bo ty jesteś jak dziecko które robi awanture w sklepie dla małych dzieci bo mamusia mu nie chce kupic lalki Barbie.
A po drugie, nie widze żeby inne osoby miały "ale" o to że NAPISAŁAM JAKBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ!! A to oznacza że nikt nie ma takiego durnego problemu jak ty. Nie mam zamiaru więcej rozmawiać z takimi dziećmi jak ty !!

użytkownik usunięty
you_can_dance

No to dla odmiany odświeżę temacik i podziękuję, że nie muszę przekopywać całego forum ,żeby teraz znać o niej ciekawostkę :))

nie ma za co :) i także dziękuje, bo przynajmniej ty jedna mnie nie krytykujesz bo powieliłam informację :)

użytkownik usunięty
you_can_dance

No bo to jakby napisać pod tematem "Świetna aktorka 10/10" ,że jest już temat o tym ,że jest świetną aktorką. Jest mnóstwo identycznych tematów i ich jakoś nikt się nie czepia, a wolę wiedzieć ,że Cynthia jest lesbijką niż to czy się komuś podoba jako aktorka :D

użytkownik usunięty
you_can_dance

I co z tego? "nie wygląda na lesbijkę" - jak wygląda lesbijka? Tak, przeczytałam to co napisałaś w nawiasie ale mylisz dwa pojęcia.

Dobrze, zgadzam się. Może i myle pojęcia, to w takim razie proszę wyjaśnij mi jak wygląda lesbijka?

you_can_dance

'NIE WYGLĄDA NA LESBIJKĘ" - tekst roku !!! hahahahhaha, normalnie spadłam z krzesła hahahahahhahhaa, dziecko nie pisz już więcej :DD

użytkownik usunięty
you_can_dance

Śmieję z ciebie i twojego stereotypowego myślenia - uważasz, że lesbijki wyglądają w jakiś charakterystyczny sposób. Napisałaś,że nie wygląda jak lesbijka co oznacza, że masz jakieś pewne zakodowane wyobrażenie. Ja nie mam uprzedzeń i nie odpowiem na to pytanie - każda wygląda inaczej, tak samo każdy heteryk i biseksualista wygląda inaczej. Niezależnie od orientacji seksualnej różnimy się między sobą.wyglądem, zachowaniem bo to jest zależne od wielu rzeczy ale nie ma jednego modelu "jak wygląda lesbijka" i podpisuję się pod tym co napisała EastJudas :)

użytkownik usunięty

* różnimy się między sobą w wymiarze jednostkowym, bo każdy człowiek jest inny

Tu nie można się śmiać tu trzeba płakać....

you_can_dance

Cynthia nie jest lesbijką, tylko osobą biseksualną. To nie jest to samo.

you_can_dance

Wiemy, wiemy, o tym, co się si..a tym.
A teraz na poważne, wszyscy wiedzą. I to od bardzo dawna.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie tylko jest lesbijką, ale również stukniętą lewaczką. Zalicza się do grona osób, które ostatnio wyskoczyły z pomysłem, zalegalizowania kradzieży w USA. I twierdzi, że karanie ludzi, za kradzieże w sklepie jest kryminalizacją ubóstwa XD....USA, upada na naszych oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones