Dagmara Kaźmierska

4,1
437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dagmara Kaźmierska

takie mam odczucia po obejrzeniu kilku minut jakiegoś programu z jej udziałem. Widziałem jej gumową twarz w przerwach, gdy przełączałem kanał aby przeczekać reklamy w innym programie. Dopiero dziś przypadkiem trafiłem na jej biogram w internecie i poznałem nazwisko. Zawsze gdy ją widziałem, czułem coś nieprzyjemnego i niepokojącego, dopiero teraz dowiedziałem się, że została skazana za, cytuję z Wikipedii, stręczycielstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. Czy może być w świecie oprócz zabójstwa i pedofilii cokolwiek gorszego? Prowadziła wcześniej tak zwaną agencję towarzyską. Jak ktoś taki może w ogóle pokazywać twarz publicznie?! Jak to może być, że jakakolwiek telewizja zatrudnia ją przy programie? Niepojęte! Taką telewizję skreślam z poczuciem obrzydzenia.

Wydmin

Ja prdle. N

jacek_filmweb

Co za pustak! Totalny bezmozg i pustostan!

Wydmin

Ona to teraz burdel nazywa klub towarzyski. :-))))??

Wydmin

Napisałem ten komentarz 4 lata temu, a historia pokazała, że miałem rację, że wybieglem przed szereg a może byłem jak chlopiec w bajce Andersena o nagim królu. Najnowsze doniesienia mediów to zerwanie przez Polsat i TTV współpracy z nią, m.in.po opublikowaniu dokladnego opisu, co robiła, np. przed wyrokiem pobiła ciężarną pracownicę swojej "agencji towarzyskiej".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones