Daisy Ridley

Daisy Jazz Isobel Ridley

7,7
21 509 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daisy Ridley

Po Lei i Padme będzie miło zobaczyć kolejną główną bohaterkę kręconej trylogii Star Wars. Bardzo ładna dziewczyna. Zobaczymy jak poradzi sobie z aktorstwem. :D

cloe4

Dobry start, zaczynać od Star Wars. Mam nadzieję, że nie zaprzepaści tej szansy. Jednak to Leię lubię najbardziej i nikt mi jej nie zastąpi :D

LadyAngel

Lepiej żeby Star Wars było dla niej rozpoczęciem kariery (jak u Harrisona Forda) a nie skończeniem (jak u... pozostałych) ;)

cloe4

Oby zagrała uwaga spoiler Jaine Solo lub kogoś podobnego w końcu chce żeby głową rolę miała kobieta z mieczem :)

wort801

Z urody przypomina Padme, Leię, więc podejrzewam, że to może być córka Lei i Hana...

cloe4

: D No za bardzo się chyba wczułaś cloe.

deef_2

stawiam że to córka Luka ;)

bingoo123

No TERAZ to wszystko na to wskazuje ,tylko kto jest matką ??? :D

deef_2

Midichloriany? ;P

deef_2

R2D2

deef_2

Stawiam na Ridge'a Forrestera!

użytkownik usunięty
wort801

Byłoby ciekawie, gdyby w następnej części okazało się, że jest córką Hana i Lei. Z wikipedii: "Początkowo szkolona na rycerza Jedi przez swojego wuja - Luke'a Skywalkera, potem częściowo zrezygnowała z treningu na rzecz kariery pilota myśliwca gwiezdnego." - ładnie się pokrywa z jej umiejętnościami w filmie. "Dodatkowo jej brat, Jacen, przeszedł na Ciemną Stronę" - niemal jak Kylo Ren.
To, że zrobią z Rey i Kylo rodzeństwo jest całkiem prawdopodobne.

Mogą być rodzeństwem rodzonym albo ciotecznym albo przyrodnim :D a tak serio, czuję że jej tożsamość poznamy w 2017 roku :)

Wszyscy wolą, aby okazała się córką Luke'a.. Ja bym chciała, aby była córką Hana i lei, a przy okazji siostrą Bena. ;)

użytkownik usunięty

W sumie... cytat z innego tematu: "Wnioskuję to po mieczu i słowach Maz Kanaty. Miecz, który należał do Luke'a, wcześniej do jego ojca teraz "wzywa" Rey. Dlaczego akurat ją? Widać ewidentne, że miecz chce z powrotem trafić do kolejnego Skywalkera"
Faktycznie. Motyw młoda Skywalker vs młody Solo - takie rodzinne waśnie też mi pasują.

cloe4

11 lat zaczynał tę karierę...

cloe4

bardzo ładna, zgadzam się w 100%. Ciekawe jak będzie wyglądać jej gra aktorska... Jedno jest pewne, po takim debiucie jej kariera będzie nabierać prędkości niczym sokół millenium (oczywiście o ile tej szansy nie zaprzepaści).

Trzymam kciuki

qbsonik

Równie dobrze może skończyć jak Carrie Fisher, której kariera zaczęła i skończyła się na Gwiezdnych Wojnach.

Monstro

oczywiście, choć byłoby szkoda.

Monstro

bez przesady to nie lata 80 ;)

Monstro

Nieprawda, w Blues Brothers była nie do pobicia!

cloe4

Duże ma czoło xD

DR16

Może będzie mieć grzywkę. ;)

cloe4

Pieknie wyglada w trailerach :)

CyboRKg

podzielam opinię w trailerze jest superowa :D

cloe4

do Lei i Padme jej daleko ; p

MrsVampire

Do Lei może ale Padme przebije z palcem w nosie xD

DR16

Uważam że Padme to najfajniejsza postać "nowej" trylogii przynajmniej w pierwszych dwóch epizodach a Leia jest, bądźmy szczerzy, strasznie słabo zagrana, przynajmniej w starej trylogii, w VII epizodzie jest świetna.

erture

Właśnie w Starej Trylogii jest zadziorną, awanturniczą księżniczką, a w VII części już bardziej spokojną babcią, ale wciąż z cechami przywódczymi :)

erture

Leia jest najlepszą kobiecą postacią w całej galaktyce, natomiast Padme, kiedyś przeze mnie uwielbiana, ale to raczej przez mój młody wtedy wiek, jest taką płaczką, bardzo słabą postacią - brak jej jakiejkolwiek charyzmy. Rey już ją przebiła.

panienka_2

Nie jestem miłośnikiem epizodów I-III, jeśli jednak mówimy o ciekawych postaciach z tych filmów, to Padme daje radę, tylko trochę gorsza od Mace Windu (którego jest zdecydowanie za mało). Moim skromnym zdaniem.

cloe4

Moim zdaniem lepsza od Padme, Lei jeszcze nie powiem, ale ogolnie moja ulubiona postac z filmu, obok Kyla

FenrirLokeson

Rey faktycznie jest świetna, ale Kylo? To jakaś porażka. Nędzna imitacja Vadera, na premierze w scenie kiedy zdejmował maskę cała sala ryknęła śmiechem i myślę, że to było trafne podsumowanie tej postaci.

karolina_foligowska

Z osób załosnych i wzbudzających politowanie powstają najgorsze czarne charaktery właśnie. To jest właśnie świetnie wykreowana postać. Przestraszony, żałosny, niecierpliwy. "Strach jest ścieżką do ciemnej strony mocy". Pamiętasz? Właśnie po to zakłada tę maskę, żeby udawać kogoś, kim nie jest, ale powoli się staje. Najgorsze dupki i zbrodniarze to właśnie ludzie na początku żałośni i zakompleksieni

Micman1995

Możliwe, wszystko zależy co zrobią z tą postacią dalej. Mnie jednak bardziej chodziło o jego bark mocy (tak, wiem, on nie ukończył szkolenia ale tak samo Rey a o Finnie który nawet nie jest Jedi nie wspomnę), uważam, że jako jeden ze Skywalkerów, wnuk Anakina powinien być o wiele potężniejszy, a został praktycznie rozgnieciony w drobny pył.

Anakin w moim odczuciu nigdy nie był żałosny, nie wzbudzał litości a najwyżej współczucie dla ciężkiej sytuacji, a stał się - jak na razie - najbardziej kultowym czarnym charatkerem kina, a przynajmniej swojego gatunku ;)

cloe4

Poradziła sobie doskonale. Do Lei i Padme nie ma co jej porównywać, bo obie były tylko kobietami bohaterów :)

Turkisz80

bez przesady, były znacznie więcej niż tylko kobietami bohaterów.

erture

Ale nie były głównymi bohaterami, z resztą o czym my tu mówimy, warsztat aktorski z tamtych lat, to była jakas porażka...

Turkisz80

Co masz na myśli mówiąc o "warsztacie aktorskim z tamtych lat, to była jakaś porażka...". Po pierwsze, warsztat aktorski wzięty abstrakcyjnie rozbija się na dziesiątki tysięcy aktorów z USA i Europy, zawsze jednak jest warsztatem czyimś. Po drugie, o jaki zakres czasu idzie, chciałbym wiedzieć czy może jednak nie pomnożyć tego kilkakrotnie. Po trzecie, nie "jakaś porażka", a "porażka". Pomijając błędy stylu liczę na odpowiedź ze wskazaniem zakresu wyrażenia "warsztat aktorski z tamtych lat". Na serio, nie liczę - palnąłeś sobie, jak to wielu ma zwyczaj, bezmyślnie.

Uh_Huh

Cool Story Bro, tell it again...

Turkisz80

Nie warto, Sis ;-)

użytkownik usunięty
cloe4

ja ją uwielbiam :)

Ja też ;D

użytkownik usunięty
cloe4

Kocham Daisy <3

użytkownik usunięty

Dno aktorskie <3

dobrze ze Ty coś zaaktorzyłeś i jesteś autorytetem w tym temacie :)

Całkiem dobrze zagrana postać i liczę na jej karierę, zaczynając od SW będzie miała dużo możliwości.

użytkownik usunięty
Bizzaro

Dobrze, że w tym temacie autorytetem jest już paręnaście osób, w tym Ty :)

Dno aktorskie <3

użytkownik usunięty

dobrze ze Ty coś zaaktorzyłeś i jesteś autorytetem w tym temacie :)

Całkiem dobrze zagrana postać i liczę na jej karierę, zaczynając od SW będzie miała dużo możliwości.

użytkownik usunięty

Dobrze, że w tym temacie autorytetem jest już paręnaście osób, w tym Ty :)

Dno aktorskie <3

użytkownik usunięty

dobrze ze Ty coś zaaktorzyłeś i jesteś autorytetem w tym temacie :)

Całkiem dobrze zagrana postać i liczę na jej karierę, zaczynając od SW będzie miała dużo możliwości.

użytkownik usunięty

porażenie mózgowe <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones