Daniela Ruah

Daniela Sofia Korn Ruah

7,5
514 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniela Ruah

Normalnie nie mam pytań. Szkoda że poza agentami ncis la praktycznie w niczym nie gra. Chętnie zobaczyłbym ją w jakiejś ambitnej roli. Troche marnotrastwo potencjalu jak dla mnie.

snowxn

Ma dwójkę małych dzieci i chyba cały czas kontrakt na NCIS LA.
Ale fakt, babka wymiata i też bym ja chętnie zobaczył w jakimś topowym filmie czy serialu.
Może do Wiedźmina pójdzie ;-)

nightgale

A zatem wszystko zalezy od tego ile jeszcze pogra w agentach. 9 sezon ma byc ostatni?

snowxn

A tego nie wiem. Ósmego jeszcze nie widziałem ;-)

nightgale

Nadrób koniecznie. A Daniela niech sobie gra w czym chce byleby omijała szerokim łukiem wszelkie komediowo romantyczne bzdety. Tego bym nie przeżył. Nie po tym jak biegała z gnatem po mieście i kopała tyłki bandziorom.

snowxn

Nadrobię w wolnej chwili. Chwilowo omijam wszelkie fora o NCIS LA co by sobie nie zaspoilerować oglądania ;-)

snowxn

Ma cudowne plecki. W sumie odkrylem to juz dawno, ale nigdy nie jest za pozno by o tym napisac. Jestem wielbicielem jej pleckow. Sa takie smukle i zgrabne a jednoczesnie umiesnione. I te ramiona... i figura...

Daniela to najpiekniejsza kobieta jaka widzialem na ekranie. Cudo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones