Danny Trejo

Dan Trejo

7,1
15 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Trejo

Gra w tylu filmach na rok. Rozchwytywany gość :)

użytkownik usunięty
Kabat543

Ty żartujesz sobie?
Wiesz jak wygląda jego życie? Bierze wszystkie role jakie mu podsuną pod nos, żyje jeżdząc samolotami, pociągami, autem, od hotelu do hotelu. Myślisz, że tułanie się w hotelach jest fajne? Z planu na plan, tylko ażeby przeżyć.
Zauważ, że znani aktorzy, co najczęściej grają pierszo-drugoplanowe role, grają w 1, 2 najważej 3 filmach rocznie. Bo nie muszą więcej. Mogą wybierać w których filmach chcą grać, i dostają spore pieniądze, dzięki którym mogą żyć przez cały rok albo i więcej.
Oglądałam wywiad z Penelope Cruz, kiedyś grała w wielu filmach rocznie, teraz jest szczęśliwa, że gra w bardzo niewielu. Ma czas dla siebie, nie musi podróżować żyjąc w hotelach.

Nie, nie żartuję sobie :).
Faktycznie musi kiepsko na tym wychodzić skoro "jeździ" a nie "lata" samolotami- poczułem się atakowany ;).
Zdaje się, że nie wiesz co piszesz, a przynajmniej nie robisz tego na temat. Z tego wynika, że mimo licznych filmów w których gra wcale nie jest rozchwytywany i zarabia tylko na chleb przez co nie może być "baaaardzo bogaty" bo tego właśnie dotyczył temat.
odpowiadając na twój temat: "Myślisz, że tułanie się w hotelach jest fajne?" uważam, że każdy jest kowalem własnego losu(naturalnie są wyjątki, np. głodująca Afryka). Ma znaną twarz, dobrze gra czarne charaktery, mam go żałować? Sam wybrał swoje życie, nikt nie przystawia mu pistoletu do głowy. Twoim zdaniem miliony szarych ludzi codziennie wstających do pracy ma lepiej bo nie każdy musi żyć na walizkach? Jak ktoś chce zarobić to musi na nie zasłużyć :)

Kabat543

I_Am_Dexter_Morgan to ze dla ciebie tulanie sie po hotelach nie jest fajne, nie znaczy, ze ten aktor tez tego nie lubi. Widocznie granie w filmach to jego pasja, dla ktorej poswieca wiekszosc swojego czasu i mu z tym dobrze, bo z tego co wiem jest bogaty i nie narzeka na brak pieniedzy. Oprocz grania w filmach i podladaniu glosow w grach, ma swoja firme odzieżowa. Ci znani aktorzy o ktoreych pisales, ze graja rocznie w 2 filmach. Dla nich aktorstwo widocznie nie jest calym zyciem, maja swoje inne sprawy, rodzine itd. Wiec wybieraja oferty, ktore przyniosa im najwieksze korzysci (produkcje kinowe, znane na caly swiat, ktore przyniosa spry dochod, byc może zostana nagrodzone oskarem), wtedy faktycznie wystarczy 2 razy rocznie zagrac w filmie aby byc przy kasie. Danny natomiast jest takim no lifem filmowym, zamiast zagrac 2 razy rocznie w filmie kinowym, woli rocznie zagrać 2 razy w filmie kinowym (np macheta oraz harold i kumar 3) + 10 razy w filmach na dvd. A dlaczego? Bo ma gdzies te wszystkie oskary i inne nagrody, nie patrzy na to jaki film przyniesie mu dochod czy slawe, przyjmuje oferty ponieważ kocha to co robi i nie potrzebuje robić sobie żadnych odpoczynkow. On też by nie musiał grać w tych wszystkich filmach, bo ma kase i jest sławny... ale on chce i nikt mu tego nie zabroni.

użytkownik usunięty
Pijany_Mistrz

A ja sądzę, że biedny na pewno nie jest ale uważam, że chce mieć więcej kasy to łapie się etatowo wielu filmów. Taki Michael madsen również grywał kiedyś w niemalże samych hitach ale granie w filmie znanym i kinowym wymaga zdecydowanie większego wkładu i profesji tak by widzowie po seansie nie musieli narzekać jak amatorsko zrobiony film a aktorzy są sztuczni i do bani. Produkcje "only dvd" to najczęściej filmy mniej profesjonalnie gdzie zgłoszenie się (bądź co bądź) profesjonalnego już aktora to jak złota żyła. Zwykła fabuła i prosty film przyciągnie większą ilośc widzów dzięki znanym twarzą. A to czy on tak lubi to ty tego na pewno nie wiesz tak jak i jak nie mam pewności a jedynie wydaje mi się że jednak zaszył się swym wizerunkiem i trudno będzie dostać mu pierwszoplanową role w filmie kinowym. Produkcje niszowe to zdecydowanie niższe gaże dla aktorów i to na pewno zmusza ich do cięższej pracy a nie ich własny wybór... To tak jak z piłkarzami, którzy wolą grać mniej w lepszym klubie za większe pieniądze a niżeli w słabym klubie za niską kasę... Taki jest świat choć są wyjątki ale czy Trejo nim jest tego nie wiemy. Gdybym miał potwierdzenie o odrzucaniu przez aktora wielkich ról na rzecz niszowych to uwierzyłbym, że robi to z miłości do bycia na planie...

"... wydaje mi się że jednak zaszył się swym wizerunkiem i trudno będzie dostać mu pierwszoplanową role w filmie kinowym..." Ale on juz sie dostal na pierwszoplanowa role w filmie kinowym :) Machete to film kinowy, beda tez 2ie kolejne czesci tego filmu. Oprocz Machete oraz filmow na dvd, grywa tez mniejsze role w filmach kinowych ("mali agenci", "Harold i Kumar spalone świeta", "Predators" i pewnie jeszcze jakies inne filmy z ostatnich lat), wiec to nie jest tak, ze go nie chca w filmach kinowych to jest zmuszony by grac w produkcjach na dvd. Wydaje mi sie, ze jak mu zaproponuja udzial w filmie kinowym to nie odmowi, a jak w filmie na dvd... rowniez nie odmowi :) Po prostu nie wybrzydza :P Ale fakt faktem, ze seria Machete to jedyne filmy gdzie Trejo gra glowna role, w pozostalych filmach gra mniejsze lub wieksze role drugo-, czasem trzecioplanowe, wiec ma czas aby zagrac w wiekszej ilosci filmow niz aktor, ktorego czesto biora do glownych rol.

Pijany_Mistrz

Ekhym. Tak żywo się o nim wypowiadacie, że dużo, że pasja, że ciężko. A którykolwiek z Was przeczytał w ogóle notkę o aktorze ? Już nie pamiętam czy tutaj jest ta o jego dzieciństwie i więzieniu. Tak czy owak biografia dosyć robi wrażenie i nie ma nic wspólnego z aktorstwem.

Kabat543

Faktycznie, bardzo zapracowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones