Danny Trejo

Dan Trejo

7,1
15 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Trejo

nikt chyba nie ma takiego"wizerunku" fizycznego do grania ról jakis latynoskich gangsterów i bandziorów jak danny trejo,twarz skończonego łajdaka,czy alkoholika,który umiejętnie hoolywood wykorzystał,a właściwie rodriguez który był jego kuzynem,o ile się nie mylę,pewnie to że był bokserem,świadczy że w rzeczywistości,też raczej należy do ''twardych'' ludzi,a nie jak niektóre gwiazdy kina akcji,trejo,to prawdziwy fighter w życiu prywatnym,choć miał swoje demony kiedyś w sensie pił,cpał,ale wyszedł z tego,jak na fightera przystało zresztą,100 lat danny

dj_carlos

a zapomniałem dodac że w młodości miał tez konflikty z prawem za które siedział...można więc powiedziec że role jakie odgrywa w filmach nie róznią sie za bardzo od tego co robił prywatnie w tamtym czasie(choc pewnie nikogo nie zabił xD)..choć kto wie xD

dj_carlos

Przeczytałam, że siedział na handel. Tutaj jest napisane, że spędził więzieniu 11 lat więc raczej nie zabił...

g0gaaa

Chyba nie zaczailas że z tym zabiciem to był żart taki.a o handlu to właśnie wiem ze za to siedział.pozdro

g0gaaa

Siedział za handel, nie zabójstwo. Należąc swego czasu do gangu jest spore prawdopodobieństwo, że jednak kogoś sprzątnął.

marcin261287

Zastanawiało mnie zawsze, skąd mu się wzięła taka parszywa gęba. Czyżby przechodził jakąś ospę, czy cuś?

dj_carlos

Tak samo jak "Mirosław Zbrojewicz" też ma typową twarz do grania złych gości.

dj_carlos

Zarobili na nim sporawe pieniadze, a slawa jego i tak szybko przeminie!

atari799927176virgin

Jak ma przeminąć jak gość od 30 lat gra co roku w kilku filmach. Już jestem legendą

dj_carlos

Zagral w polskim teledysku , ciekawe czemu nie ma tej informacji nigdzie???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones