Danny Trejo

Dan Trejo

7,1
15 773 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Trejo
residentevil22

Siedział za rozboje i przestępstwa związane z narkotykami. Tutaj masz wydarzenie które sprawiło, że Trejo przeszedł na jasną stronę mocy:
" Gwiazdor filmu "Maczeta", który większość młodych lat przesiedział za kratkami, w 1968 roku został umieszczony w karcerze za rzekomą napaść na strażnika podczas buntu więźniów. Przez trzy miesiące odizolowany od świata Trejo modlił się, kontemplował i planował dalsze życie.
- Ktoś stwierdził, że podczas buntu uderzyłem strażnika w głowę kamieniem, co było nieprawdą - wspomina Trejo. - Wrzucili mnie do karceru na trzy miesiące. Gdy wchodziłem do celi, ujrzałem na ścianie wysmarowany odchodami napis "Bóg jest do dupy". Pomyślałem, że to punkt zwrotny w moim życiu. Modliłem się. "Boże, jeśli tu jesteś, wszystko będzie dobrze. Jeśli cię nie ma, już po mnie. Pomóż mi przez to przejść, a zrobię wszystko, czego zechcesz". Siedziałem w karcerze od 5 maja do 23 sierpnia. Gdy rok później wyszedłem z więzienia, poświęciłem się pomocy innym ludziom. Odmieniłem swoje życie. "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones