Danny Trejo

Dan Trejo

7,1
15 830 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Danny Trejo

Twarz prawdziwego mężczyzny. Nie to co wygrzywkowane chłopaczki ze słodkimi oczętami.
ugh.

Arek_04

ja bym powiedział że to raczej twarz recydywisty i faktycznie dużo bym się nie pomylił :D

nillvo

można i tak :D

użytkownik usunięty
nillvo

Z tobą też się zgadzam

Arek_04

jego zdjęcie powinno być w encyklopedii pod hasłem meksykański gangster

ae1337

a czemu nie :D można i tak :>

ae1337

hahaha ;D

ae1337

Twoje zdjęcie powinno być pod hasłem ideał kobiety.

ae1337

Ale jesteś ładna.

ae1337

Nie ma co do tego wątpliwości. :D

Arek_04

twarz prawdziwego mezczyzny ? jestes podobny do niego ? bo jesli nie to jestes cieciem, mysle ze taka nietypowa facjata nie moze go klasyfikowac czy jest to oby na pewno twarz prawdziwego mezczyzny, bo na zakapiora sie nadaje ale twarz prawdziwego mezczyny zobaczysz w reklamie nivea zelu do golenia twarzy......,.

Arek_04

Racja kozak i twardziel z twarzy w filmach też przypomina mi nawet roche stivena segala za którym nie przepadam zbyt ale ten aktor jest w miare dobry

Arek_04

Dokładnie!! "wygrzywkowane chłopaczki ze słodkimi oczętami" to bardziej panienki, ale świetnie to ująłeś :)
Pozdrawiam, siedemnastolatka.

Arek_04

Pewnie nieźle się wyróżnia spośród tłumu ;o
Ta gęba jest nieziemska *.*

użytkownik usunięty
Arek_04

Z tobą się nawet zgadzam

Arek_04

dokladnie, dzis coraz mniej takich dojrzalych twarzy, tylko same Justin'y Bieber'y

Zywiec20

święta racja ,na szczęście trochę jeszcze zostało i mam nadzieję, że będą pojawiały się nowe.

Zywiec20

Dokladnie lalusie i gogusie wszedzie i oni nie kiedy graja twardzieli . Boze ty to widzisz i nie grzmisz

Arek_04

Nie wiem dlaczego, ale bardzo mi sie podoba jak malo kto :), bardzo meski.

kisha31

a ja sie wtrace,masz racje mi sie rowniez podoba,ma poprosyu to "cos"

Arek_04

ahaha , życzę ci takiego wyglądu

accadacca

Tak , tak , tak.Z filmów z jego udziałem oglądałam tylko ,,Maczetę'' ale jeśli już miałabym się z kimś wiązać to z mężczyzną tak męskim jak on.

Arek_04

O jakich "chłopaczków" Ci chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones