David Giuntoli

8,2
1 405 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Giuntoli

trafiłam dzisiaj na instagram Davida (mrgiuntoli) i dowiedziałam się, że od tego roku ma żonę. Została nią jego była serialowa narzeczona (Grimm) Bitsie Tulloch. Kolejny przystojniak zajęty :(

weronika_rr

Werska ale co to zmienia oni żyją poza naszym światem.

ChubakaCieLubi

no fakt w serialu slubu nie wzieli to w zyciu no kto by sie spodziewął niezle Juliette jednak na nicka niezle działala;d szkoda ze nie gra teraz w niczym fajna z niej babka;d

xxxfilmen

Podmianka z Hexą nią miała żadnego sensu.

ChubakaCieLubi

no ona nie pasowała mi za chiny jako ta xexabestia..nie wiem ale w serialu powinni byc razem a został z blondi..wogole szkoda grimma zakonczyc moze powroci kiedys ale juz w wersji z dziecmi...

xxxfilmen

Serial przestał być ciekawy jak pozbyli się lorzy arystokratów. No i w ostatnim sezonie kasy zabrakło by nakrecić normalną ilość odcinków plus niektóre z nich były totalną kpiną np odcinek dziejący się w hotelu gdzie igrano ich uczuciami.

ChubakaCieLubi

moze tak ale jakos zawsze dobrz eprzyjemnie sie oglądało... takiego serialu jak grimm długo nie bedzie co od razu mozna pokochac...

xxxfilmen

Jak wiele dobrych seriali, np Znation 3 pierwsze sezony to absolutn geniusz.

ChubakaCieLubi

NIEZŁA OCENA I 5 SEZONOW MUSI BYC CHYBA DOBRY....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones