Dawid Podsiadło

Dawid Henryk Podsiadło

5,9
312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dawid Podsiadło

Podsiadło jest zbyt nudnym i nieciekawym facetem a jego pioseneczki zbyt banalne i słabe. W ogóle
ten facet jest zupełnie bezpodstawnie kreowany. On musi być synem jakiegoś ważniaka który pomógł
mu i go wylansował.

nudecroft

Dla mnie Kwiatkowski jest bezpodstawnie kreowany. On wziął udział dwa razy w X-factorze i wygrał drugą edycję - nie należy do bogatej rodziny.

skaterpug

Tak sądzisz? Może...

nudecroft

Na pewno lepszy od Kawiatkowskiego, ma naprawdę dobry głos, świetne piosenki i zespół w którym gra jest naprawdę dobry. Moim zdaniem najlepszy polski wokalista :)

xoxo325

Pierwszy raz słyszę o jakimś kwiatkowskim. Znowu jakiś koleś znikąd.

xoxo325

Zgadzam się. :)

nudecroft

Haha, znalazła się wróżka od siedmiu boleści. :)

nudecroft

Dawid wcale nie jest nudną i nieciekawą osobą, dla mnie jest to normalny, wrażliwy chłopak z genialnym głosem i talentem do muzyki. Myślę, że trzeba poznać go troche bliżej bo słuchając tylko kilku wywiadów można odneść mylne wrażenie o nim. Nie wróżysz mu kariery no cóż ponad 150 tys sprzedanych płyt to już coś do tego 4 Fryderyki 2 Wiktory i wiele innych nagród, ludzie go docenili. Czy to już nie jest kariera gdy jesteś najlepszy w swojej dziedzinę. Co do zbyt banalnych pioseneczek to nie wiem jakiej ty płyty słuchałaś bo Comfort & Happynes na pewno nie jest banalna i dotyka czegoś więcej. Nie jest bezpodstawnie kreowany ponieważ jest dobry i zapracował sobie sam na to - pierwsze wygrał x-factor później wydał płytę i jak wcześniej pisałam pokryła się diamentem.

Liciax

Oczywiście że gość ma grono swoich wielbicieli ale ma też przeciwników. Podajesz jakieś nagrody które dostał, tyle że ilość nagród które zebrał nie są wcale jakimś wyznacznikiem wielkości jego sławy, ilość nagród które zebrał jest tylko potwierdzeniem że aż tylu ludzi ma aż tak kiepski gust. Zadam ci test na dobry gust, kto jest ciekawszą i bardziej charyzmatyczną postacią Podsiadło czy Peter Gabriel ?? Poza tym pojedziesz do Stanów i zapytasz jakąkolwiek osobę kto to jest Dawid Podsiadło, myślisz że ci odpowie prawidłowo?

nudecroft

Sława nie jest wyznacznikiem tego,że ktoś jest dobry choć nie mówię że nie może być np Patos Hilton co ona takiego zrobiła, a jest sławną na cały świat. I sory musiałam wygooglować kto to jest Peter Gabriel tak nie znam wielu artystów i z dnia na dzień poznaję nowych artystów i przekonuje się do tych o których mówiłamze mi się nie podobają. Bycie charyzmatycznym można oceniać poznając daną osobę na żywo więc dopiero koncert może dam dać lepszy pogląd o artyście.

Liciax

Niech zgadnę urodziłaś się w latach dziewięćdziesiątych (90')??
Zgodzę się z tym że prawdziwego artystę poznaje się po tym jak wypada jego głos w wersji koncertowej
i jak sprawdza się na żywo. Studyjne nagrania przeważnie są przerabiane i ukrywają niedostatki głosowe danego artysty.

nudecroft

Dawno nie czytałam wypowiedzi tak snobistycznego człowieka jakim jesteś Nudecroft. To staje się aż przykre.

albtraum

Czemu od razu snobistycznego? Po prostu ten gość mi się nie podoba i tylko wyrażam swoje zdanie. Podsiadło jest osobą publiczną i nie ustrzeże się od krytyki odnośnie jego osoby.

nudecroft

Peter Gabriel czy Podsiadło wybieraj! Jak wybierzesz Podsiadło to brak Ci gustu bo on wybił się na pieniążkach rodziców. Zaskoczę Cię NIE wybił się na pieniądzach rodziców, zasłużył sobie na sławę bo jest naprawdę mądrym młodym facetem. W przeciwieństwie do 90% jego rówieśników w branży w Polsce.

albtraum

"Podajesz jakieś nagrody które dostał, tyle że ilość nagród które zebrał nie są wcale jakimś wyznacznikiem wielkości jego sławy, ilość nagród które zebrał jest tylko potwierdzeniem że aż tylu ludzi ma aż tak kiepski gust." - uważasz, że Twój gust jest tylko dobry?

albtraum

Jeśli cenisz go sobie to ok, wcale ci nie zabraniam. Mnie akurat on nie odpowiada. Wolę Petera Gabriela od Podsiadło bo Peter Gabriel to gwiazda światowego formatu i z pewnością sobie zasłużył na tę sławę. Bo ma świetny głos i charyzmę. Podsiadło natomiast... no cóż kwestia gustu. Tak jak mówię, jeśli ci się podoba to nie mam nic przeciwko temu, możesz go (Podsiadło) sobie lubić.

nudecroft

No i właśnie teraz Twoje podejście do tematu jest zupełnie inne niż prawie rok temu.

nudecroft

Wiem, że temat z przed 2 miesięcy, ale... człowieku co ty gadasz :D Jak można porównywać Petera Gabriela czy jakiegokolwiek innego gwiazdora klasy światowej sprzed 40 lat do POLSKIEGO (przecież żaden polski artysta nie zdobył jeszcze światowej sławy) piosenkarza, który ma ze 22 lata?! Śmierdzi mi tu takim trollingiem i bezsensem, że aż żal. Podsiadło jest przecież POPOWYM artystą, i robi piosenki adekwatne do gatunku (choć, co prawda dodaje trochę rocka alternatywnego, może blusea i inne dziwne dźwięki), współcześni artyści są z innej bajki, są skomercjanizowani, mają mało talentu i wielkie ego. Szczególnie w Polsce potrzeba takich nudnych, ekscentrycznych muzyków, jakim jest Podsiadło i jego sposób bycia, muzyka (ma czasami trudne do rozgryzienia teksty i jeszcze dziwniejsze tytuły, ale mają one sens jak się pomyśli :)). Jasne, nikt nie umywa się do takiego Genesis, Pink Floyd, Led Zeppelin, Gun'n'Roses, bo takie czasy dawno minęły i muzyka jest inaczej postrzegana. Dawid robi progres w popowej odsłonie, co jest potrzebne, ponieważ jego twórczość ma wyższy wymiar artystyczny, a tego w Polskiej muzyce brak, nie musi robić światowej kariery, bo na świecie też rządzi kicz i bezsens (Bruno Mars, Taylor Swift), no może Adele jest wspaniała, jeśli chodzi o głos, ale teksty piosenek ma nudne i wtórne. Gwiazda Dawida nadal świeci i mogę zapewnić, że utrzyma się na polskiej scenie głównie dlatego, że tworzy muzykę nieszablonową, nie daje sobą pomiatać przez media czy wytwórnie, jego niemedialność go ratuje. My cebulaczki powinniśmy się cieszyć, że mamy takiego artystę (nawet, jak jego muzyka nie przypada do gustu), a nie krytykować, bo ci co go usiłują zhejtować zwykle są ignorantami i głupcami, "bo jak nie ma na co to ponarzekamy na pryszcze i wąsy", nie?

Zuzak222

Mnie jego styl akurat nie odpowiada i wyrażam swoje zdanie - nie hejtuję, co ty z tym "hejtowaniem"?? to słowo paskudne nie powinno mieć miejsca w naszym języku. Podsiadło jest bezpodstawnie kreowany bo niczym szczególnym się nie wyróżnia i to żaden trolling. Nie mam nic do jego wyglądu i aparycji, chodzi mi o jego utwory, są nudne po prostu i tyle.

nudecroft

No to nie próbuj wynaleźć genialnych rzeczy w muzyce wspołczesnej, skoro jeden z prekursorów (obecnych), polskiego popu Ci nie odpowiada, to nic tu nie wskoramy (nie piszę tego w złośliwości). Ma on naprawdę spoko repertuar, ale najwyraźniej znasz go z tych nieszczęsnych Trójkątów (najgorsza jego piosenka), lecz posłuchaj jeśli chcesz 4:30, Co mogę jeszcze zrobić dla pana (Curly Heads), Synthlove, Son of Analog, Pastempomat, No part II. Toż to progres w czystej postaci (choć nie rock), jego przeboje są proste jak konstrukcja cepa, ale inaczej w życiu nie utrzymałby się na polskim rynku, to nie lata 70. i 80. więc obok ambitniejszych rzeczy należy robić te prostsze i melodyjne. Po za tym każdy jego projekt jest inny i nie zdziwię się, jak za rok rabnie jakiś pokręcone elektroniczne cudo. Taka już jest muzyka współczesna, jasne też bym chciała drugich Floyd ów, Zeppelin ów i Hendrixa, ale muzyka ewoluuje i komercja artystów zżera, tymi prymitywami Dawid ratuje sobie skórę, dlatego nadal jest na topie i chyba długo jeszcze pozostanie.

Zuzak222

Spox, zaraz przeanalizuję i pogadamy.

nudecroft

Nudny? On ma genialny, komiczny charakter. Byłam na jego koncercie i na prawdę nie jest to nudny człowiek

zuzianaumnik

W takim razie kwestia gustu.

nudecroft

Chyba z lekka nietrafiona wróżba. Pan Podsiadlo sprzedaje stadiony, a na jego koncerty jest tylu chętnych ze brakuje miejsc jak było w przypadku Lesnej trasy, bilety sprzedały się w kilka minut. Nie mówiąc jak było na PGE we wrześniu 2019 ;)

Vegi_

Te statystki to żadna wytyczna wciąż nie rozumiem jego fenomenu. Z całą pewnością coś jest nie tak. Ludzie doszukują się w nim talentu którego ja w nim nie widzę ale widać że ludzie postradali rozum uwielbiając go.

nudecroft

Nikt do tej pory w Polsce nie wyprzedawał całych stadionów, także ten xd

martab90

To niema nic do rzeczy, to jak z tym powiedzeniem "Ludzie jedzcie gówno miliony much nie może się mylić" Może i sprzedał miliony płyt ale to jest produkt gówniany dla plebsu.

martab90

Lol, miłośnicy futbolu amerykańskiego też potrafią zapełnić Narodowy. Na 38 milionów ludzi siłą rzeczy musi być kilkadziesiąt tysięcy szczerych miłośników Podsiadły. Chociaż za Chiny tego nie rozumiem, bo to smutne wysrywy o związkach.

nudecroft

No wrożbita to z Ciebie nie jest ...

ARSENDISidm

Trochę tak, może nie, zależy od punktu widzenia. Mnie się ten facet nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones