Delfina Millington

Delfina Zielińska

7,5
264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Delfina Millington

Naprawdę jej głos był idealny jako głos Luny, lekko rozkojarzony, rozmarzony ...

grzysiek

zgadzam sie w 100% byłem na filmie w kinie w kołobrzegu gdzie chcąc nie chcąc musiałem obejrzeć wersję z dubbingiem. Słuchanie dialogów Luny było naprawdę jedyną przyjemnością, reszta aż sie prosiła o napisy...

raq_2

Heh, widzę, że głos Luny ma swoich fanów:P
Cóż, ja także zwróciłem dziś szczególną uwagę ten świetny głos i bardzo przypadł mi on do gustu. Nie pamiętam czy pod takim samym wrażeniem byłem jeszcze w kinie, ale teraz go już na pewno nigdy nie zapomnę:)

Bosniak

Głos ma świetny, i bardzo podobny do oryginalnego, z resztą, porównajcie sobie na youtube ;)

felixxx_2

Mieszkam z nią...

grzysiek

Również się zgadzam Świetny głos i cały polski dubbing

grzysiek

chciałabym zobaczyć, jak wygląda.. jest genialna!

grzysiek

Głos Delfiny był bardzo podobny do głosu Evanny! Swoją drogą ciekawe imię.

grzysiek

Dlaczego wy ja tak wielbicie? I dlaczego ona ma aż tylu fanów? Nie chcę nikogo tu obrażać, ale ona tylko podkładała głos Lunie i nic więcej.

Flame_princess

Ponieważ jej głos jest niezwykle intrygujący , są ludzie którzy bardzo przywiązują wage do głosu nawet bardziej niż wyglądu i innych , dla niektórych może być wręćz podniecający .

Flame_princess

Moim zdaniem jej głos jest niezwykle wkur...jący.
Wybaczcie, ale nie mogę wytrzymać tego monotonnego śpiewania. Nie wiem kto dopuścił do tego nagrania.
Pozdr.

cwaj

hehe.. dokładnie... mój syn ogląda właśnie Pottera.. a do mnie dociera jej dubbing z sąsiedniego pokoju... masakra jak potrafi wkurzać... a jeszcze jak się spojrzy na te powiększone gały to... :-)

Krzysiek79

To tylko zabić? :)
Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones