Demi Lovato

Demetria Devonne Lovato

7,4
2 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Demi Lovato

Moim zdaniem jest najnormalniejsza z tej trójki. Należy do niej oczywiście Miley Cyrus, która zachowuje się jak prostytutka, na drugim miejscu Selena Gomez która wciąż trwa z Justinem Bieberem w związku... Demi Lovato ma zdecydowanie najlepszy głos. Słyszałam że zalicza się do tej szanowanej grupy wokalistek posiadających skalę czterech oktaw. Jej gra aktorska w serialach i filmach disyneya była przyjemna dla oka. Nic rewelacyjnego nie pokazała, bo co można pokazać w filmach disneya, ale wypadła w miare przyzwoicie. Widać że dziewczyna ma świadomość swojego większego talentu jakim jest głos. Śpiewa, spełnia się w tym, bierze udział w akcjach mówiących "NIE" narkotykom. Do tego pisze sama teksty. Jest bardzo ładna, potrafi podkreślać swoje atuty. Super. Wyrosła na kobietę. Nie to co Miley...

dziurawa_krystynka

Miley bardziej odpowiadała mi w czasach Hannah Montana. Byłam ładniejsza i nie zachowywała się jak dziw*a. A co do Seleny to lubię ją. Demi z resztą też.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Iza94

widać właśnie jaki masz szacunek do innych, zupełnie nic o nich nie wiesz, a się wypowiadasz choć to co napisałaś jest zbędne. Po pierwsze Demi była prześladowana i nękana w szkole z powodu swojej wagi, potem zaczęła się okaleczać, aby wyrazić wstyd przed samą sobą, ponieważ nienawidziła swojego ciała. Nie radziła sobie z tym psychicznie, więc zaczęła brać narkotyki i inne cholerstwa, miała problemy z bulimią i anoreksją... nie zrobiłaby tego na pokaz. SZACUNEK DLA NIEJ ZA TO, ŻE MÓWI PUBLICZNIE O SWOICH PROBLEMACH I POMAGA INNYM, DAJE WIARĘ TYM, ŻE PRZESZŁA TE WSZYSTKIE PROBLEMY I NIE PODDAŁA SIĘ, NIE WIADOMO KTO USŁYSZY TĄ HISTORIĘ PO RAZ PIERWSZY. Nie rozumiem dlaczego ty najeżdżasz na innych gów*o wiedząc. Nawet nie wiesz ile żyć uratowała swoimi piosenkami dodającymi otuchy i tym co mówiła, dziękuję.

bizzuhl

Ile masz lat dziecko? 12? Tak zgaduje, gdyż nie czytasz ze zrozumieniem. Po pierwsze podkreśliłam, że to jest tylko moje zdanie, każdy ma inne. To jest Twoje. Nie pisze, że złe, nietrafne, wyraziłam swoją opinię. Na tym to polega. Każdy wyraża to co myśli i tyle, nie oczernia innych. Bo to po prostu żałosne. Jeśli jesteś dzieckiem - wybaczone. Jeśli nie to żal mi Ciebie. I proszę nie pisać, że nic o nich nie wiem. Ty też nie. Bo skąd? Z gazet, wywiadów? Nigdy nie wiesz jak jest naprawdę. Znam osoby, które miały gorzej bądź podobną sytuację. Nikt nie ma lekko. Nie "najeżdżam", to wyrażenie opinii. I radzę nie wyrażać się publicznie słowami typu "gów*o" (niestety muszę go teraz użyć tylko dla zwrócenia uwagi), to brak kultury. Jeśli chciałeś/aś być rycerska to Ci nie wyszło. Nie oczekuję przeprosin, bo od kogoś z takim nastawieniem nie mam co na nie liczyć. Tylko jeszcze raz napiszę. Nie można krytykować kogoś za inną opinię.

Iza94

Iza jesteś taka zryta że głowa mała nie widziałam głupszej osoby ty nie wyraźiłaś swojej opini ty sie tylko pogrążyłaś bo nie wiesz jaka jest prawda a my lovatic wiemy bo to prawda o Demi sama o tym mówiła wiemy lepiej więc sie zamknij bo działasz na nerwy i nikt nie bd przepraszał takiej idiotki jak ty raczej powinnaś przeprosic Demi i wszystkie lovatic żal mi cb i tyle i wcale nie jestem dzieckiem jakby co bo mam 16 lat więc jakaś mała nie jestem pozdro.

Twistoss

Ty masz dziecko 16 lat, a ja 21. Wyzywanie od idiotek i w ogóle cała Twoja wypowiedź jest na poziomie... Cóż, nie będę się pogrążać schodząc na Twój poziom. Może jak podrośniesz zmądrzejesz :) wtedy pogadamy :)

Iza94

Wiem że odgrzewam trochę stary temat, ale co do Demi, ma świetny i mocny głos. To jej jedyny atut. Miała jakieś problemy, po których zrobiło się o niej głośno. Ludzie mają gorsze, ale że to gwiazdka disneya to cóż.... Ale powtrzam głos ma i tym może się chwalić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones