Dev PatelI

7,7
14 320 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dev Patel

Kiedy Jamal podawał odpowiedź na ostatnie pytanie i był taki podekscytowany, pomyślałam sobie, że strasznie mi przypomina jakiegoś innego bohatera filmu. Potem w domu obejrzałam kilka wywiadów z Devem na YouTube i wreszcie mnie olśniło - kiedy się śmieje, wygląda jak Linguini z Ratatuja :-D Porównajcie sobie jego zdjęcie na Filmwebie plakatem filmowym - http://ratatuj.filmweb.pl/
Mam nadzieję, że on by się za to porównanie nie obraził, bo polubiłam chłopaka ;-)

użytkownik usunięty

Zgubił mi się spójnik "z" przed "plakatem filmowym".

Czy wam on nie przypomina...

NIE.
tyle w temacie ;3

jak coś, to przyimek ^^ ........
...........

użytkownik usunięty
SPEEDRAID

Jejku, racja, ależ głupotę palnęłam :>


wieksza glupote palnelas porownujac deva z tym czyms...

użytkownik usunięty
yuki_ashitakaa

SPOILER

To nie jest kwestia głupoty bądź mądrości, każdemu inaczej pracuje wyobraźnia i może mieć inne skojarzenia. Oglądałam dziś ten film jeszcze raz i dla mnie ewidentnie kiedy Jamal słyszy w studiu imię Latika, robi minę jak ten chłopak z kreskówki.

spoiler?O.o

pytalas sie czy nam tez, to mowie nie.. dla mnie to glupie

użytkownik usunięty
yuki_ashitakaa

"spoiler?O.o"

Wolę uprzedzać spoilery na wyrost niż o tym zapominać. Na początku tematu pisałam o konkretnej scenie pod koniec filmu, teraz jeszcze to uściśliłam, może i nikomu by jedno z drugim nic nie zdradziło i nie zepsuło niespodzianki, ale napisałam "spoiler" tak na wszelki wypadek.

"pytalas sie czy nam tez, to mowie nie.."

No i jak mówisz "nie", to OK, rozumiem, że mam widocznie dosyć nietypowe skojarzenia :) Od tego można było zacząć, a nie od mojej rzekomej głupoty.

i od nie zaczelam

dobra juz wiem gdzie ten spoiler, choć w sumie osobie ktora nie ogladała chyba by mało to powiedziało... tyle scen w róznych studiach...
ale nie, dobrze, spoiler spoiler

użytkownik usunięty
yuki_ashitakaa

A, przepraszam, jakoś mi umknęło to, że przy wcześniejszym poście widniał ten sam nick.

nieszkodzi ; )
w sumie, sory, najechalam moze za bardzo : P tylko naprawde to porownanie jest dla mnie parodia : P ale szanuje Twoje zdanie

yuki_ashitakaa

jak dla mnie to jest podobny do Łukasza Czarneckiego ;)

Wilma_2

Mi przypomina Morgana Freemana. Ale ładnie może się wątek rozwinąc, tam gdzie dwie kobiety się spotkają ^^ heh.

Wilma_2

dokładnie! :) są identyczni :D no.. podobni :)

Czytam sobie wątki i wszystko pięknie rozumiem, aż do tego momentu... O co chodzi z tym spoiler'em ?

trablend

chodzi o to, ze usłyszy w studiu Latike : P

yuki_ashitakaa

Powiedźmy, że rozumiem... Przyjrzałem się minie Jamala i Linguiniego i faktycznie jest w tym coś podobnego: obydwoje mają to co chcieli i o czym marzyli. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
trablend

Trochę jest podobny:)
Pozdrawiam:)

Podobni. Strasznie podobni.

Chciałabym zobaczyć jego minę, gdy ktoś by mu o tym wspomniał.

użytkownik usunięty
Panna_Frank

Ekhem...
http://www.iv.pl/images/5pukzcdh7hl29lxwx69.png

nic, mnie nadal nie przypomina =.=
zauwazcie ze wszystkie postacie disneya, pixara itd maja caly czas jeden oklepany zestaw min...

yuki_ashitakaa

Nie podobny.
Jednak naprawdę jest boski ;D

yuki_ashitakaa

Tak, mają.. jak Jamal.

Trochę..

Jest spoko. :]

A mi wygląda na terroryste.

użytkownik usunięty

A mi przypomina tego z 13 dzielnicy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones