Dev PatelI

7,7
14 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dev Patel

To wlasnie Anawar byl moja ulubiona postacia w skinsach . No , nie liczac Maxxiego ;]
Za to Slumdog byl ... hmm ... nie specjalnie wybitny .

mabmouldheel

mnie jego postac jakos niezbyt przekonuje. najbardziej chyba lubie chrisa i maxiego

koziol21

Ma talent. Ni chu chu. Moja ulubiona postać w skinsach

koziol21

Tak samo. W skinsach nietrawie go! grrr :) za to w slumdogu lubiłam

Monroe95

mnie, sama nie wiem czemu, w skinsach po prostu działał na nerwy i chyba był najmniej lubianą przeze mnie postacią.. najlepsza Cassie i Chris.

użytkownik usunięty
mabmouldheel

zeby po takim hicie jak slumdog (ktory mnie poruszyl) zagral w takim shicie jak skinsi, czyli serialu dla zbuntowanych dzieci ze wsi... ma u mnie minusa

On najpierw zagrał w Skins...

well, nie określiłabym się jako "zbuntowane dziecko ze wsi" o.o

skins jest jednym z najlepszych seriali jakie widzialam. nie uznaje sie jako dziecko ze wsi i uwazam ze zagral bardzo dobrze. grajac w skinsach byl niewiele starszy ode mnie teraz i mysle, ze wszyscy, ktorzy grali sa bardoz dobrymi aktorami, nikt nie byl sztuczny mimo tego, ze bylo wiele intymnych scen. to tyle

Gdyby nie Skins, to pewnie nikt by nawet nie pomyślał o tym, żeby zaangażować go do głównej roli w Slumdogu.

mabmouldheel

takkk!!! włsnie skads go kojarze is ie zastanawiam!!! oczywiście Skins <3<3<3 czekam na 6 sezon.

mabmouldheel

Noo! Wiedziałam, ze to on jest Anwarem ze Skinsów! A nikt mi nie chciał wierzyć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones