Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger
użytkownik usunięty
MechanicznaPomarancza

Chyba najgłupszy temat na filmwebie
jak w tytule... :)
Kolejne dziecko, które w Niemczech było palcem po mapie. Tragedia.

Dokładnie. To są głupie stereotypy, bo niektórym Niemkom nasze dziewczyny mogłyby buty czyścić.

użytkownik usunięty
Ni3men

To wszystko kwestia indywidualna każdego człowieka jak postrzega piękno. Polki w ogromnej części reprezentują typ wschodni, w którym np ja nie widzę nic pięknego - krótkie, okrągłe twarze, nieregularne zaokrąglone rysy twarzy, często pulchne lica, włosy brudny blond lub brąz i niewysoki wzrost. To oczywiście tylko moja opinia ;)

użytkownik usunięty

brudny blond? pierwszy raz slysze o takim odcieniu wlosow:P

Dobrze że ktoś nas broni :) Dzięki :D
Niemka ;p

Ja byłem. Niestety większość Niemek to pasztety. Tam po pierwsze : jest starsze społeczeństwo niż w Polsce, więc trafić na młodą Niemkę jest trudniej niż na Polkę. W dodatku większość tych młodych Niemek to pasztety. Wiele razy byłem w Niemczech; wiele razy w Austrii. Np. wracając z nart z Austrii, to w momencie przekroczenia czeskiej granicy od razu oko zaczyna mi latać, w tych krajach typowo germańskich zdarza się to dużo dużo rzadziej. W Polsce ok. 1/3 młodych dziewczyn jest ładnych (imo), w Niemczech / Austrii to jakieś 10-20%. To żadna złośliwość - zwyczajna obserwacja.

użytkownik usunięty
MechanicznaPomarancza

EE tam,brytyjki to dopiero pasztety

albo irlandki...

basiek66

albo północne irlandki...

Lukasz2808

Właśnie było mówione żeby nie wierzyć w głupie stereotypy...
Trudniej przecież oceniać jednostki no nie ?

Kierek20

Pewnie że tak...

Lunasol

Tak tak, a wszystkie Polki to Miss Universum, tylko, że trzymają je w piwnicy. Dajcie spokój z takimi tekstami.

Binula

Ty wychodzisz czasem z domu?:D Bo chyba sam w tej piwnicy siedzisz, skoro nie widujesz pięknych Polek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones