Diane Kruger

Diane Heidkrüger

7,9
19 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diane Kruger

Ostatnio wyczytałem, że jedna z jej babć była Polką, więc już wiemy skąd taka uroda u tej niemieckiej aktorki.

Bestia

uhm, taa, jasne.

isobel

Poczytaj sobie w wiki w wersji english.

Bestia

boże, nawet jeśli ma babcię Polkę to nie oznacza, że stąd bierze się jej uroda. ludzie, może trudno w to uwierzyć, ale na świecie są piękne Niemki. dziękuje bardzo, nie skorzystam z Twojej wskazówki.

isobel

Wszystko zależy od urody Szanownej Babci :D. Dobrze, że napisałaś na świecie, bo w Niemczech ich nie uświadczysz .... :p.



Żartuję. Sam znałem jedną Friedę, rudą i interesującą.

Uh_Huh

;*

Bestia

Rany, mozna tyle wymienic pieknych Niemek, ale NIE - zakompleksione Polaczki wola gadac, że to Polki sa najpiekniejsze, a Niemki to co najwyzej moga nam kapcie czyćscic. No ludzie, prosze Was... Skończmy z tymi durnotami :-p

Metropholis

Coś się tak podniecił :)

krisimovie

Bo az mnie krew zalewa, jak slysze te glupoty.

Metropholis

Polki są ładniejsze od niemek, w czym masz problem?
Za to niemki mają inne zalety

krisimovie

W czym sa ladniejsze? Gdzie taka Diane Kruger jest brzydsza od jakiejs Polki? Bzdety i tyle...

Metropholis

Niemki -( l.mnoga kolego) są brzydsze od Polek (tu również liczba mnoga)

Wśród polek znajdą się brzydkie, jak i u niemek są łądne kobiety, np D. Kruger.

krisimovie

"Wśród polek znajdą się brzydkie, jak i u Niemek są łądne kobiety, np D. Kruger." czyli u nas, Polakow, brzydka dziewczyna to wyjatek, a w Niemczech wyjatkiem jest ladna? Nieee, ja juz nie ciagne tej dyskusji, bo mi rece opadaja, jak to slysze...

Metropholis

No jak opierasz swoje zdanie na jednej niemce (D. Kruger) to troche to śmieszne :)
Masz jakiś problem widze, może sam/a jesteś niemą (masz korzenie niemieckie), albo dziewczyne niemke?

Każdy naród jest inny, każdy ma swoje + i -
Pozdro

krisimovie

Jedyne co chce powiedziec, to ze gadanie iz Niemki sa brzydkie to zwykly stereotyp. Mam rozumiec, ze byles w Niemczech, swoje zdanie popierasz tym, ze jestes pewien, iz Niemki sa brzydkie (z wyjatkami) i w sumie gdyby postawic przed Toba Polke i Niemke (nie mowiac Ci wczesniej ktora jest ktora) bez problemu wskazalbys Niemke, nawet gdyby byla ladna? To jakos genetycznie uwarunkowane czy co? Przeciez to bez sensu. A jak juz znajdzie sie ladna panna z Niemiec to od razu doszukujecie sie jakichs obcych korzeniw jej pochodzeniu, byle tylko nie stwierdzic, ze laska mimo ze z Niemiec, faktycznie jest ladna. Nie, kolego, nie mam z tym problemu, ale problem maja ludzie zyjacy stereotypami, bo jest to swego rodzaju zamkniecie sie na swiat i na myslenie inne niz dotychczas.

Metropholis

1. W Niemczech żyje BARDZO DUŻA grupa ludzi z korzeniami obcymi, w tym chyba najwięcej z Tureckimi:)
Jakie korzenie ma D. Kruger-nie wiem.
2. TAK! Jest to uwarunkowane genetycznie!!! Na jakim Ty św żyjesz?! To ja myślałem że z biologii jestem słabiutki ;]
3. Nie żyje stereotypami, ale każda kultura jest inna i każda ma swoje plusy jak i minusy. Polska akurat słynie z ładnych kobiet, czy najładniejszych nie wiem (kwestia gustu), jednak takie prawidło no.

W Tajlandii natomiast rodzi się najwięcej "kobiet" z kut.asami, to też stereotyp? NIE, taka jest po prostu rzeczywistość.

Inna sprawa że każdy ma inny gust, jednak mnie na serio nie podobają się Niemki, a polki i owszem, co nie znaczy że każda jest piękna, ale średnio co piąta jest po prostu boska, u Niemek może być tak z co 20.
Zauważyłem (co pewnie i badania wykazują) że spore znaczenie ma mentalność jak i waga jaką przykładamy do wyglądu. W Niemczech liczy się intelekt bardziej od wyglądu za co cenie ten naród mimo iż w pamięci ciągle bd 2w. św

Pozdrawiam

krisimovie

Idac tym tokiem myslenia, ktory przedstawiles w 1 punkcie mozna powiedziec (co i tak bedzie prawda) ze obecnie nie ma czegos takiego jak czystosc rasowa - kazda narodowosc jest wymieszana, tak wiec skoro Niemcy kaja w sobie domieszki krwi innych narodowosci (jak sam powiedziales - najwiecej Turcji) tak i Polacy nie maja co liczyc na piekno wynikajace z czystych genow slowianskich. Inna rzecz - kwestia gustu. Jesli o mnie chodzi to ani Polki, ani Niemki nie powalaja uroda. Roznicy w wygladzie czy budowie tez szczegolnej nie widze. Ale jak sam zaznaczyles - waga przywiazywana do wygladu - tez ma znaczenie. Mozna by wziac typowa matke Polke, ktora ledwo odeszla od zmywania naczyn, jeszcze w fartuchu i z wlosami ledwo dajacymi sie ulozyc jak i Niemke, ktora ubiera sie w najlepszych sklepach i fryzura ma jakby wyszla wlasnie od fryzjera - porownanie jakie z tego wychodzi jest latwe do zgadniecia, jak i w sytuacji odwrotnej z tym, ze w drugim przypadku to Polka wyjdzie na plus, a nie Niemka. Co chce przez to powiedziec? Ze spora czesc postrzegania Niemek i Polek bierze sie z podejscia do dbania o siebie. Moze Polki bardziej dbaja o siebie, ubieraja sie bardziej kobieco albo sa lepsze w maskowaniu swoich niedoskonalosci, podczas gdy Niemki stawiaja na bardziej luzacki sposob bycia i stad bierze sie to gadanie - szczerze nie wiem. Ale jesli chcemy porownywac urode Niemek i Polek to najlepiej wezmy paredziesiat przypadkowych pan z niemiecki i polskiej ulicy, kazmy zmyc im cala tapete, przebierzmy w jeansy i T-shirt i wtedy oceniajmy, tak aby kazda miala rowne szanse.
Glupie jest przypisywanie prymatu w urodzie ktorejkolwiek z narodowosci - wszystko jest kwestia gustu i odpowiedniego podejscia. Mnie podoba sie typ latynosek, kobiet z ciemniejsza karnacje i ciemnymi wlosami, wiec nigdy nie zgodze sie ze Polki przoduja w urodzie. Tyle ze to kwestia gustu. A skoro tak to ciekawe jak mozna genetycznie udowodnic czyjas nieatrakcyjnosc (wspominasz o tym w 2 punkcie, gdzie rowniez wytykasz mi nieznajomosc z bilogii, zupelnie jakby taki temat byl poruszany w szkole - na pewno nie u mnie)? Byloby to bardziej zrozumiale, gdyby Niemki rodzily sie bez wciecia w talii, z krotkimi nogami, duzymi nosami czy Bog wie czym jeszcze. Wtedy faktycznie geny dzialalyby na ich niekorzysc.

Metropholis

Pomijając cały ten wasz spór do którego nie chcę się wtrącać, chciałabym ci zwrócić uwagę na fakt że po II WŚ Rosjanie zrobili u nas tzw. czystkę etniczną w postaci przesiedleń, przez co Polska jest jednym z krajów Europejskich, w którym mniejszości są naprawde mniejszościami i przez to etnicznie jesteśmy bardzo jednolici, co za tym idzie, a to że jakieś 80% (licząc na oko) jest "czystymi" słowianami, czego Niemcy nie mogą o sobie powiedzieć. Jeśli chcesz zobaczyć "prawdziwe" Niemki pooglądaj zdjęcia sprzed II WŚ bo wtedy można było taką trafić. Dzisiaj to tylko domieszki różnych grup etnicznych. Swoją drogą Niemcy to straszne fleje i wiem to z doświadczenia mojej cioci, która co najmniej 15 lat mieszka i pracuje w Niemczech.

PS: Sama jestem "czystą" słowianką przynajmniej 5 pokoleń wstecz i wiem to na pewno ;)

vicki6

Bardziej chodzilo mi o to cale uogolnianie, trzymanie sie tego calego gadania, ze Niemki sa brzydkie, a potem robienie wielkich oczu patrzac na taka Diane Kruger. No i oczywiscie kwestia gustu i sposobu postrzegania ludzkiej atrakcyjnosci - nie kazdemu dany typ urody bedzie sie podobal, no i nie wszystkie kobiety dbaja o siebie w takim samym stopniu, wiec postrzeganie ich nie bedzie zbyt "wyrownane".

Metropholis

I tu przyznaje ci racje, ja tylko chciałam zwrócić ci uwage na pewne sprawy, w których nie dokońca miałaś słuszność. Niestety ale genetyka ma znaczenie jakie cechy posiadają przedstawicie różnaj rasy ludzkiej. Wiem że w dzisiejszym świecie a zwłaszcza na zachodzie te geny się bardzo wymieszały, co nie zmienia faktu że są pewne cechy wyglądu, które są charakterystyczne dla pewnych grup etnicznych. Pokazuje to chociaż historia dwóch plemion żyjących na tym samym terytorium mianowicie Hutu i Tutsi. Tutsi byli wysocy i szczupli, a Hutu niscy i krępi. W Europie działają te same prawa natury jak i w Rwandzie (skond są te plemiona). Tylko i wyłącznie o to mi chodziło, a nie dewagować która nacja jest najpiękniejsza i dlaczego, bo to tylko i wyłącznie kwestia gustu! ;)

vicki6

Nie przesadzasz czasem z tym 80%? Słowiańską haplogrupę ma 57% Polaków.
No i te głupoty że nie ma już "prawdziwych" Niemek.
Jeśli chodzi o Diane Kruger to wygląda właśnie jak Niemka z północy.

krisimovie

Pisząc, że wszystkie Niemki są brzydkie to tak jakbyś napisał, że wszystkie polskie kobiety są piękne, co też jest bzdurą. Owszem, Niemki nie są uważane za najpiękniejsze, ale nie można uogólniać. Są też wbrew pozorom ładne Niemki, a stereotypami walą ludzie którzy siedzą za stołem i oglądają telewizję.

chop

Czy ja coś takiego napisałem "wszystkie Niemki są brzydkie"??
Uogólniłem tylko, wyjątki są wszędzie. Pamiętajmy że za 20 lat Niemcy będą niezłą mikeszanką etniczną, więc ta przykładowa "niemka" będzie tylko w 50% niemką.

użytkownik usunięty
Metropholis

cytując niejakiego Jegomościa - {och Ziuta, ja wiem że nie ma brzydkich kobiet ,tylko wina czasem brak } a ta nawet bez wina :))))

To se kupta wino i podziwiojta wdzieki slowianskich dziewoji ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones