Diego LunaI

Diego Dionisio Luna Alexander

7,6
13 000 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Diego Luna

Każdy kto oglądał Dirty Dancing 2 i kojaży scene "Dobra będe dziewczyną..." nie może mi wmówić, że Diego nie jest uroczy ... ;p

karola_89

jasne ze jest słodki i sliczny ;P;P ;** dla niego ;))

karola_89

On jest BOSKI i więcej sie ogląda jego zdjęć tym jest przystojniejszy....
wpadnij na www.dirty-dancing-2.mylog.pl

karola_89

masz racje, ta scena jest zabójcza:P Slodziutki jest

LotteLita

jest mdły i ma wygląd zasmarkanego chłopaka z sąsiedztwa. nie wiem co Wy w nim widzicie.

papusiak

To co my w nim widzimy to jest nasza sprawa, a Tobie jak się nie podoba to na niego nie patrz :P Zazdrosny jesteś? XD Tak sie uwziąłeś na tego Diego jak niewiem... Juz może wyluzuj co?

karola_89

Ta scena jest świetna ;). Uwielbiam też niektóre jego miny, które robi w trakcie filmu, ucząc Katey tańczyć :D.
Skąd się biorą tacy faceci? ;P

karola_89

I ja też się zgadzam!Tańczy cuuuudownie, a w tej scenie naprawdę był zabójczy!!Ach, dajcie mi takiego w moim skromnym mieście...=)Zgadzam się, że ma prześliczny uśmiech.I moim zdaniem nie ma wcale za mało męskiej budowy...taką w sam raz!=D

tysiaczek222

jak zobaczyłam tę scenę, to myślałam, że padnę!! on jest tak sexowny, że normalnie nie mogłam oglądać tego filmu bo prawie zaczelam lizac sie z monitorem xD on jest absolutnie niesmaowity!! jak sie na niego patrzy to moz nie jest jakims absolutnym ideałem z wyglądu ale on popm prostu ma w sobie sex!! w czystej postaci!! jak on sie rusza.... mmm..... po prostu coś nieziemksiego ;) uwielbiam go!! chciałabym, żeby mnie pouczył tańczyć ;)

Diamond19

No, bez przesady, ja nie wpadłam na pomysł żeby całować się z monitorem oglądając Dirty Dancing 2, nawet przez myśl mi to nie przeszło. Kiedy patrzyłam na Diega nie odczuwałam pociągu seksualnego, raczej widziałam, że jest niesamowity, postać, którą grał była niezwykła, a Diego, pomimo, że sam w sobie, dla mnie nie jest żadnym super przystojniakiem, ma świetny uśmiech.

Kikuuuni

racja ta scena była świetna.! :P troche ma smieszne usteczka ten aktor^^
ogolnie nie jest bardzo przystojny, ale ma cos w sobie co dodaje mu uroku xD

użytkownik usunięty
Ayashi_2

Dla mnie bomba. NIe wiem jaki jest jako osoba, ale jako Javier jest świetny i taki słodki... ;) macie racje, ma w sobie to coś
mógłby mnie uczyć tańczyć :P nie miałabym nic przeciwko

Jak oglądałam Dirty Dancing 2 z sis to normalnie błagałam ją, żeby przewijała do tych scen, gdzie jest On^^ A teraz mam jego najsłodsze zdjęcia nad łóżkiem^^ Ja po prostu nie wiem, jak można go nie kochać^^ Wg mnie jest przenajsłodszym facetem na Ziemi <33 I zobaczycie, że rzuci swoją żonkę i dziecko dla mnie xDD Nie no, żartuję przecież ;P Ale i tak bardzo bym chciała xpp Pozdrawiam jego fankii:* Trzymajcie sie laski;]

użytkownik usunięty
Marti_Gangsta_Bejbe

Kurde, a myślałam, że nie ma żony. Cholera! Kolejny przystojniak do odrzucenia xD

no niestety xD
ale musimy wierzyć, że go sklonują ok. 500 razy i każda z nas będzie miała go na własność^^
haha, to takie moje marzenie.. ^.-

Diamond19

idz sie lecz

karola_89

Cudowny jest! ;D Śliczny, słodki, zabójczo przystojny ahhh x33;_)

nova

mrrrrrr . Jest uroczy. I taaak ta scena "Dobra będę dziewczyną" jest boska - zawsze sie przy niej śmieje.

ChiliPorcelain

Tak ona jest cudowny, przystojny, świetnie się rusza, i jest czarujący

katarzynakp1

*on(zaszło małe złe napisanie)...............................

karola_89

jest bardzo uroczy i słodki,szkoda że ja nie przeżyłam takiej przygody jak z tego filmu...;)...zresztą która z nas by nie chciała?

karola_89

szkoda że u mnie w okolicy nie ma takiego Javier'a...prawie żaden chłopak nie umie tańczyć...;/
Ale Diego jest wspaniały...wogóle to się dziwie że aktor może dojsć do takiej perfekcji w tańcu...mógłyby mnie czegoś nauczyć ;D

patrycja264

ejj a macie link na youtube albo gdzieś z tą sceną ? :P
bo nie mogę znaleźć a też sie w niej zakochałam xDD :P

karola_89

ta scena jest zajebista. najfajniejsza z całego filmu.... :))

AnnBennington

W Milku też był słodki :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones