Domhnall Gleeson

7,7
35 285 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Domhnall Gleeson

Co o nim myślicie? Ja sadzę, że świetnie sprawdził się w roli Billa, chociaż początkowo myslałam, że kompletnie do niego nie pasuje. Poza tym myślę, że bardzo dobrze zagrał , no i cóż, przynajmniej moim skromnym zdaniem jest najprzystojniejszym Weasleyem . :) Strasznie podobała mi się scena w Norze, kiedy mówi o smierci Szalonookiego, była naprawdę wzruszająca.

luna7987

Właśnie to mnie mocno zdziwiło! Na zdjęciu aktor niezbyt przystojny, a w filmie bardzo!

Mauretania

Jak najbardziej się zgadzam. Bill wyglądał świetnie. Pokochałam go od pierwszej minuty kiedy pojawił się na ekranie...
Szkoda, że było go tak mało, mam nadzieję, że w 2 części będzie pojawiał się częściej...

Zaczytana_xD

No nie sądzę. Bill pojawia się wybitnie rzadko. Nie wiem, czy będzie przedstawiony kawałek życia w Muszelce, w co wątpię. Zostaje jeszcze Bitwa o Hogwart.

luna7987

Ja jak go zobaczylam to myslalam, ze to Fred albo George sie tak "wyrobili" .

luna7987

po "never let me go" tak myslalam ze to pewnie ktorys Weasley:P

monia2588

Też tak miałam :D

Ale wg mnie najprzystojniejszymi Weasleyami są bracia Phelps ;)

ElNina

jestem tego samego zdania :)

ElNina

Dla ,mnie tak samo.

luna7987

Ok, śliczny jak z obrazka, ale gra jak drewniak. Przynajmniej jest zabawny, co można sobie pooglądać tu:
http://www.youtube.com/watch?v=-8pmEHUaLMg

luna7987

Mnie się on kompletnie nie podoba...
Zastanawia mnie natomiast, jaki jest Charlie Weasley i czemu nie pojawił on się w żadnej ekranizacji...

matio14

Charlie w filmie był na fotografii z wycieczki do Egiptu w trzeciej części... Szkoda, że nie pokazali go w innych częściach.

dodsab

No to o fotografii to wiem :) Ale brakowało tam jego postaci.

luna7987

Zaraz za braćmi bliźniakami, imho x)
Ale fakt, w filmie jest bardziej przystojny, niż to wygląda na zdjęciu. Mogło go być więcej;)
I też żałuję, że nie było Charlie'ego!
PS: Kiedy zobaczyłam tego aktora w "Annie Kareninie" wydawał mi się znajomy... dopiero jakiś czas po seansie się zorientowałam, że to Bill. :>

luna7987

Pewnie to dlatego, że Moody'ego grał jego ojciec xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones