Domhnall Gleeson

7,7
35 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Domhnall Gleeson

tak wiem, temat z dupy ale od razu się fakt rzuca w oczy :)
poza tym wg nie podobny do ojca

aniaquepaso

Jak tak wygląda typowy Irlandczyk, wiem gdzie powinnam zamieszkać ;)))

_malaga_

Z dala od Irlandii ?

bewek2

Podobno o gustach się nie dyskutuje ;-))

_malaga_

O gustach nie ale o bezguściu jak najbardziej :)

bewek2

Gratulacje.
Właśnie zostałeś oficjalnie uhonorowany dyplomem za najlepszą ripostę roku.

W celu odbioru proszę wysłać na privie numer konta bankowego, pin do karty i adres zamieszkania.
Skontaktujemy się w ciągu tygodnia.

bewek2

Dawno się tak nie uśmiałam:)

_malaga_

Dokładnie. Najlepiej wygląda z półdługimi włosami i z brodą.

BeeBee61

Czyli nie tylko mi podobają się faceci o jasnych rudych włosach i zielonych oczach? zupełnie nie wiem czemu mówi się że rudzi nie mają powodzenia wśród kobiet :)

Patsula

Zapewniam Cię, że takich kobiet jest o wiele więcej. Rude włosy oraz zielone oczy to cudowna kombinacja nie tylko u dziewczyn. Dla mnie rudzi faceci są najatrakcyjniejsi. ''once you gone ginge you can't go back'' :D

BeeBee61

zdecydowanie wybrała bym rudowłosego faceta z zielonymi oczami niż modelowy przykład bruneta z brązowymi oczami hehe ;).

Patsula

Widać po avatarze :) Aczkolwiek modelowy przykład to raczej brunet z niebieskimi oczami, ale rozumiem, co masz na myśli.

Patsula

Oczywiście, że mają powodzenie. Z rudych śmieją się zazdrośni faceci;)

Patsula

tak mówią zazdrośni o ich powodzenie nie-rudzi faceci ;)

Patsula

Patsula, możemy sobie ręce podać - dla mnie DG to IDEAŁ!

aniaquepaso

Hahahaha, też chciałam to napisać... :D

aniaquepaso

co tam, że rudy czy zielony. Dooobry jest !

aniaquepaso

jak ktoś ciekawy http://vavamanagement.com/models-categories/men

aniaquepaso

Domnhall ma jeszcze brata Briana- też aktora. I to właśnie Brian odziedziczył "urodę" po ojcu.

Oto dowód:

https://img.maximummedia.ie/joe_ie/eyJkYXRhIjoie1widXJsXCI6XCJodHRwOlxcXC9cXFwvb WVkaWEtam9lLm1heGltdW1tZWRpYS5pZS5zMy5hbWF6b25hd3MuY29tXFxcL3dwLWNvbnRlbnRcXFwvd XBsb2Fkc1xcXC8yMDE0XFxcLzA0XFxcL2dsZWVzb25zLmpwZ1wiLFwid2lkdGhcIjo2NDcsXCJoZWlna HRcIjozNDAsXCJkZWZhdWx0XCI6XCJodHRwczpcXFwvXFxcL3d3dy5qb2UuaWVcXFwvYXNzZXRzXFxcL 2ltYWdlc1xcXC9qb2VcXFwvbm8taW1hZ2UucG5nP3Y9NFwifSIsImhhc2giOiI0MmIyZWIyMTJiMTg3Y TAxN2I3OGE2YzZjMTUwMjhhYTdjNTM4OTdjIn0=/gleesons.jpg

Według mnie Domnhall wygrał w loterii genów :P:P:P On zapewne jest podobny do matki.

aniaquepaso

No gościu ma coś w sobie.

aniaquepaso

Red rules....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones