Doris DayI

Doris Mary Ann Kappelhoff

8,0
1 141 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doris Day

Biografia Doris Day

użytkownik usunięty

http://carriegoeswildagain.blogspot.com/2014/09/doris-day-kobieta-ktora-spiewaa- que.html

Doris Day miała czterech mężów, to tak dla ścisłości. 1 Al Jorden od 1941 do 1943, 2 George Weidler od 1946 do 1949, 3 Martin Melcher od 1951 do 1968, 4 Barry Comden od 1976 do 1981. Fajnie, no może trochę nieściągnięta z innych dwóch dobrze napisanych biografii, jakie krążą w necie, no ale nie czepiam się;) A jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o tej wspaniałej aktorce, zapraszam na moje konto na pewnym portalu, figuruję jak tutaj anialek36. W dziale film, dalej amerykańskie, dalej Doris Day dużo wywiadów, filmy dokumentalne, biograficzne, nagrania i wiele więcej o mojej kochanej Dodo zapraszam:) Pozdrawiam:)

anialek36

ściągnięta* miało być, przepraszam.

użytkownik usunięty
anialek36

"Fajnie, no może trochę nieściągnięta z innych dwóch dobrze napisanych biografii, jakie krążą w necie, no ale nie czepiam się;)"

Dla ścisłości - biografie, które pisuję (a odnośnie aktorek napisałam ich kilkaset) nigdy nie są od nikogo skopiowane. Jeżeli możesz, chciałabym zobaczyć te, z których, według Ciebie, cokolwiek ściągnęłam.

carrie.republika.pl/www/doris_day.htm jeśli to była Twoja strona, to tu była biografia, o której mówię... Tak też przepraszam.
Pozdrawiam:)

użytkownik usunięty
anialek36

Zgadza się, to była moja strona, jednak mam problemy z serwerem, więc generalnie rzecz biorąc, przenoszę się na blogspot. A co do przeprosin - nic nie szkodzi. Pozdrawiam serdecznie. :)

To popraw, bo jak już pisałam Doris miała czterech mężów. Ja mam bardzo dobrą biografię napisaną przez fana Doris, który ją zna osobiście i który w hołdzie dla niej napisał książkę, książkę też mam. Mam też książkę (biografię), napisaną przez samą Doris. Dużo tego, no ale taki los fana. Zdjęcie Dodo z autografem specjalnie dla mnie wisi w pokoju. Chciałam się troszeczkę pochwalić;) Pozdrawiam:) Ania

Twoja biografia jest fajnie napisana:)

użytkownik usunięty

Mam na sprzedaż kolekcję 4 filmów z Doris Day.

z polskim lektorem może?

użytkownik usunięty
anialek36

Nie ,niestety .Są napisy,ale nie ma polskich.

Ja mam wszystkie filmy Dodo, większość w oryginale, a ile byś chciała za tę kolekcję?

użytkownik usunięty
anialek36

100 zł,bo potrzebuję pieniędzy ,ale cena podlega negocjacji,mogę sprzedać za mniej :).Mam je wystawione na allegro tytuł linku Doris Day + Frank Sinatra Cary Grant 4 DVD

Trzymaj je dla mnie ok?

użytkownik usunięty
anialek36

Ok.Daj znać,kiedy będziesz mogła kupić i za ile,wtedy wystawie je ,bo już upłynął czas tamtej aukcji.Wystawię je za tyle,ile będzie Ci odpowiadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones