Dorota Kolak

7,9
20 383 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Kolak

kiepska z niej aktorka co udowadnia to w barwach szczęścia jest postać jej irytująca.

kinomanka_13

Oglądaj Barwy Nieszczęścia dalej. Pani Dorota błyszczy w teatrze i błyszczy w filmie Chce się żyć i w wielu wartościowych produkcjach. Świetna aktorka. Troszeczkę szacunku.

monisia54315

w przepisie na życie ma fajną rólkę ale i tak jej nie lubię.

kinomanka_13

może trzeba przestać oglądać seriale i zacząć oglądać filmy. :)

karoltex

ja i to i to oglądam.

kinomanka_13

A widziałaś ją na deskach teatru???!! Jest bardzo dobrą aktorką!

elizkas

niestety nie bo nie mieszkam w Warszawie.

kinomanka_13

To dobrze, bo ona gra w Gdańsku w Teatrze Wybrzeże. Bywa też obecna w teatrach TV, ale niestety nasza telewizja rzadko coś pokazuje. Cóż, jak widać widzowie wybierają seriale - z drugiej strony : co mają robić , skoro sztuka dostępna wszystkim tak podupadła w tym nowym ustroju.

kinomanka_13

Uśmiałam się.
To obecnie jedna z najlepszych aktorek w średnim wieku, znakomita i na scenie i na ekranie. Doskonały przekaz myśli i emocji. W "Chce się żyć" pokazuje czym jest miłość, bez grama zbędnego patosu i plastikowych wzruszeń.

A na "Barwy szczęścia" patrzę od czasu do czasu wyłącznie z uwagi na nią i Bronisława Wrocławskiego.

Arya_2

nie oglądałam chce się żyć ale na pewno obejrzę bo to fajny film. A Barwy szczęścia oglądam ze względu na Bronisława Wrocławskiego bo włocha mi przypomina.

kinomanka_13

Jak dla mnie Dorota Kolak obok Doroty Pomykały to najlepsza polska aktorka . Kinomanka_13 -piszesz ,że jej nie lubisz . Ty nie lubisz postaci ,które ona gra a nie jej ponieważ ona w rzeczywistości jest całkowicie inna . Wiem co mówie bo byłem kiedyś na spotkaniu z nią po spektaklu

krupastas

Pomykała może być ale Kolak to się zastanowię.

kinomanka_13

"Nie ogladalam, ale to fajny film"

kinomanka_13

Tak , barwach jest naprawdę kiepska , drażni mnoe jej zarozumiałość , do tego męża traktuje jak nic , fatalną ,a rolę

nathalie34

Nie dawno zagrala w chce sie zyc i fajnie zagrala, ale i tal za nia nie przepadam , w radio romans tez fajnie grala ale za bardzo nie pamietam kogo grala bo rzadko emituja ten serial , jak zagra jeszcze fajna role to sie moze do niej przekonam od wielu lat lubie jej meza igora michalskiego i szkoda ze on malo gra bo fajny i dobry aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones