Dove Cameron

Chloe Celeste Hosterman

8,4
2 722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dove Cameron

Co myślicie o Dove ?

użytkownik usunięty

Ja jak patrzę na różne wywiady z nią oraz jej wpisy na portalach społecznościowych to wydaje się bardzo miła :)
Do tego dodam że jakiś czas temu zaczęła wspierać fundację walczącą z prześladowaniem w szkołach (czego sama była ofiarą w 5 klasie)

Dove wcale nie była prześladowana w 5 klasie, a nawet to ona była tą która prześladowała jej zdaniem gorszych od siebie ;)

użytkownik usunięty
WideSmilePlease

A gdzie to słyszałeś/słyszałaś ?

Nie dość, że można to wywnioskować z jej starych zdjęć i filmików, a także od jej znajomych. Oczywiście Dove próbowała to ukryć bo jest gwiazdą Disney'a. Teraz się zmieniła i taka nie jest, ale kiedyś niestety tak się zachowywała :)

użytkownik usunięty
WideSmilePlease

Okej to ma sens,i myślę że może to być ciekawa rozmowa.Filmiki i zdjęcia to z chęcią (dla przekonania samego siebie) sam bym zobaczył ale zgaduje że pewnie niestety nie masz linków do nich...no chyba że akurat masz

Co do wypowiedzi znajomych,to także ma sens ale nie przekonuje mnie jedno.Możemy założyć że ci znajomi mieli tak zwany "ból d*py" I chcieli ją celowo oczernić

http://exposingdovecameron.tumblr.com/

Polecam przeczytać :) Jest tam wszystko dobrze opisane, to jaka kiedyś była, jej wszystkie operacje :)

użytkownik usunięty
WideSmilePlease

No ciekawy tekst,należę do upartych więc nadal w 100% nie wierzę :p ale oczywiście to może być prawda,czy tak jest ? tego pewnie nigdy się nie dowiemy

Dzięki za wysłanie tekstu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones