Dove Cameron

Chloe Celeste Hosterman

8,4
2 720 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dove Cameron

Czyli typowa gwiazda Disneya.
Cholernie nie potrafię jej zdzierżyć. Nie oglądam serialu w, którym gra, ale oglądałam z nią chyba z 3 filmy i to nie ze względu na nią, bo gdyby chodziło tylko o nią to nigdy bym tych filmów nie obejrzała. Ale moja siostra ogląda Liv and Maddie i czasem jak wpadam do niej na chwilę to coś tam podpatrzę. Dove gra dwie bliźniaczki, brawo za granie dwóch osób, to akurat coś co trudno zrobić, bo musi się wcielać w dwie postaci o różnych charakterach, ale jakie to są postaci? Liv głównie tylko klaszcze w dłonie i piszczy, a jej głos jest piskliwy nie zależnie, czy się cieszy, wścieka, czy co tam jeszcze potrafi robić. Ogólnie taka postać ,,głupiej blondynki'', Maddie natomiast w kółko wydobywa z siebie dziwne dźwięki, coś w stylu ,,bim bam'', co jedynie przywodzi mi na myśl Hannah Montane i te ich dziwne teksty. Ale ja patrzę za każdym razem na to jak ona to robi z miną ,,wtf''. Chyba jedyny dobrze zagrany przez nią film to Descendants, choć nadal nie lubię jej urody i uważam, że wygląda jak porcelanowa lalka to muszę przyznać, że dobrze zagrała wredną postać Mal i w końcu odeszła od tego jej typowego schematu. W innym filmie ,,Cloud 9'', jeśli się nie mylę. Jej postać znowu jest typową dziewczyną zakochaną w modzie i markwoych ciuchach. Czy Disney nie potrafi już tworzyć innych postaci? Musi być wielką królową mody? No, bo snowboard jej w końcu nie wystarcza. I jeszcze jej mądrości w filmie o pedicure i manicure, wow mądra kobieta.
To jest jedynie moja opinia, ale jakoś nie potrafię jej zdzierżyć. Gdyby chociaż grała dobrze...

wytrwala_na_zawsze

ach ten ścisk dupy z zazdrości ;)
Że niby ta dziewczynka której zdjęcie masz w profilu to nie wygląda jak lalka barbie? a może Reese Witherspoon w legalnej blondynce nie wyglądała jak lalka barbie? Jak tak się patrzy po twoich ocenach to odnosi się wrażenie że ty lubisz produkcje disneya i filmy o lalkach barbie a tu narzekasz na jedną? trochę to takie dziwne, no chyba że chodzi ci o to że źle i nie przekonywująco gra lalkę barbie xD
Jak dla mnie gra nieźle, cudów nie ma ale też tregedi nie ma taka tam przeciętna aktorka, do seriali się nadaje ale do filmów kinowych lepiej niech się nie pcha ;)
A co do wyglądu to jak by odkleiła pazury i rzęsy to może być ;)

wytrwala_na_zawsze

Polecam ci tez jej rolę w Agentach T.A.R.C.Z.Y. - Co do tego że jest irytująca to cóż kwestia gustów mnie nie irytuje, bardziej robi to na siłę promowana Zendaya która pchają do kinowych filmów chociaż talentu nie ma za grosz .

wytrwala_na_zawsze

Filmy Disneya to raczej marny przyklad bo tam szukaja mlodych aktorow, ktorych moga wykreowac na swoje "gwiazdeczki", a bardziej niz umiejetnosci aktorskie liczy sie dla nich umiejetnosc spiewania i ladna buzia. Filmy i seriale Disneya z reszta nie sa pisane w taki sposob aby dac aktorom wyzwanie. Jesli chcesz sprawdzic jaka Dove jest na prawde aktorka to sprawdza jakas z jej rol poza Disneyem. Moim zdaniem najlepiej wypadla w Agents of Shield jako Ruby Hale. Dodam, ze piszesz, ze podobalo ci sie jak odeszla od schematu z rola w Descendants wiec w takim razie jej rola w AoS powinna ci sie spodowac - uwierz, ze takiej postaci jak Ruby jeszcze nie grala. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones