Elżbieta Kwinta

5,7
85 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Kwinta

nie ma nic w sobie co moze przyciagnac uwage na dluzej ale w PM gra nawet ok

DoktorLejdo

Sam jesteś nic specjalnego. Ela jest cudownaaaa!!!!! Świeża , nie ograna, urocza i ma olbrzymi potencjał

januszek1971

Prawda, P. Elżbieta przyciąga wzrok ale nie wygląda na osobę zbyt wrażliwą, bardziej pasuje na dyrektora niż na aktorkę.

izhunadu

Jest niesamowicie wrażliwą, uczuciową i ciepłą kobietą. A że wygląda świetnie. No cóż: była modelką...:-)

januszek1971

a znasz ją osobiście?? Jeśli tak to napisz nam coś więcej o tej aktorce.

izhunadu

Znam ją osobiście . Teraz gra w teatrze Syrena z Danutą Stenką w "Przebudzeniu". a tu jest jej oficjalna strona : http://elzbieta-kwinta.oxymanagement.pl/biografia

januszek1971

tą oficjalną stronę to ja znam ale tam nie ma nic gdzie p. Ela obecnie gra, co skłoniło ją do wybrania tego ( nie wyuczonego zresztą ) zawodu itp. Jak możesz to odpisz mi jeśli nie na forum to na "izhunadu" :-) Ja widziałam ją w "pierwszej miłości", była rewelacyjna, ale pani Elżbieta chyba dopiero wybija się w aktorstwie..

izhunadu

Tak, to prawda, Ela wybija się dopiero. Późno zaczęła, z różnych względów, realizować swoje marzenia o aktorstwie, które nosiła w sobie chyba od zawsze. Oprócz "PM" grała tez jeszcze w paru serialach TV. Obecnie można ja zobaczyć na deskach teatru Syrena w sztuce "Przebudzenie" gdzie gra min. razem z Danutą Stenką i Wojciechem Malajkatem. Wczoraj byłem na tej sztuce i jest bardzo ciekawa. Polecam!

januszek1971

spojrzałam w Syrena "Przebudzenie": Asystent reżysera: Elżbieta Kwinta ale w teatrze Syrena nie ma jej jako pracownika....

januszek1971

jaka znowu świeża i jaki potencjał????? co ty bredzisz człowieku))))) Ta Kwinta to wygląda na taką co dla kariery siekierę w plecy by ci wbiła jednocześnie uśmiechając się i wdzięcząc do ciebie!!!!!! Na takie to trzeba uważać.

hallib

hallib - oceniasz osoby po tym, jak wyglądają na zdjęciu? Brawo. To dopiero jest głębokie. Zapewniam Cię, że mylisz się, co do "tej Kwinty". A jak masz problemy z pięknymi kobietami, to nie zbliżaj się do żadnej, bo Cię jeszcze zje. Wszystkie one są takie okrutne dla biednych zakompleksionych chłopców.

Tissa

a żebyś wiedziała że to supergłębokie, nawet kryminalistę poznasz po gębie :-) Jeśli Kwinta jest piękna to ja jestem storczyk. A ty co taka nią zauroczona jesteś????????

hallib

Storczyku :),
nie wydaje mi się, żebym choćby sugerowała, że jestem nią zauroczona.
Znasz Panią Elę? Wiesz, czy Twoje zdanie na jej temat jest zgodne z prawdą?

Tissa

a mi nie wydaje się żebym sugerował że wszystkie kobiety piękne czy nie są okrutne i zjadają biednych zakompleksionych chłopców. Tyle w tym temacie.

hallib

Nie, Ty tego nie sugerowałeś, ja zasugerowałam.
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Dlaczego?

Tissa

bo ja tu nie jestem dla pogawędek tylko po to żeby napisać co myślę.

użytkownik usunięty
DoktorLejdo

Może grać siostrę Magdaleny Różczki, tylko taką o nieco delikatniejszej urodzie. Chyba nawet głosy mają zbliżone. Może ktoś kiedyś wpadnie na ten pomysł, żeby "siostrzyczki" gdzieś obsadzić razem... Jakby co, pozwalam zerżnąć pomysł. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones