Elizabeth OlsenI

Elizabeth Chase Olsen

8,3
36 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Olsen

Ale ma w swoim spojrzeniu coś magnetyzującego :)

lisekplhehe

W filmie Avengers: Age of Ultron, gra jako Wanda Maximoff czyli komoksowa córka Magneto (tak ten Magneto z X-Menów) :D
Noo ma coś w sobie :D Najładniejsza z sióstr :)

lisekplhehe

oj tak....

lisekplhehe

zabójczo może nie ale MOIM ZDANIEM lepsza od takiej Ageliny Jolie

Hlontro

Dlaczego lepsza od Angeliny? ?????

Sol1987

Bo bardziej naturalna z urody, taka girl next door, co ją przez 10 lat strasznie lubisz, ona później ma 20, jest naprawdę ładna, a Ty się orientujesz, że jesteś zakochany. :)

era

Fajnie to ująłeś/ujęłaś ;)

lisekplhehe

potwierdzam. obejrzałem In secret - film spoko, ale Olsen jeszcze bardziej .. spoko :P no i te spojrzenie o którym napisałeś, brrr.

lisekplhehe

Może to tylko moje spostrzeżenie, ale w Red Lights wygląda jak młodsza wersja Very Farmigi. Mogłyby grać jedną postać "kiedyś" i "teraz".

matyah

Vera za młodu była mniej "magnetyzująca" (pamiętam ją jeszcze z Prawa Miecza z Heathem Ledgerem) ;-), ale fakt - są podobieństwa.

lisekplhehe

Jak Brit Marling.
Ich kariery też są zresztą podobne.

lisekplhehe

po obejrzeniu wild raidera zaciekawiła mnie swoją naturalnością i sobą do tego stopnia że zapauzowałem filmi musiałem zerknąć na filmweba na nią:) świetna kobitka

lisekplhehe

Kiedyś widziałem z nią jeden film (ten o dziewczynie z sekty). Później jakoś mi zniknęła z oczu. Ale znów ją spotkałem w ciekawym filmie (agentka FBI w Wyoming). I znów okazuje się, że to bardzo piękna i seksowna kobieta. Ma ładną buzię, ale też dobrze gra. Jakoś tak naturalnie. Jej starsze i bardziej znane siostry są już przeżytkiem i wkurzają. Ona na szczęście da się lubić.

lisekplhehe

Właśnie jest super ładna.

Alex_Tyler

jest prześliczna [naturalna]

użytkownik usunięty
lisekplhehe

Kiedy ją pierwszy raz zobaczyłem kilka lat temu w Oldboyu, aż mnie oczy piekły ;-) i zastanawiałem się, do czego się któraś z sióstr Olsen (które w swoim czasie uwielbiałem) operacjami doprowadziła...

Potem się okazało, że to trzecia siostra, oswoiłem się z nią i dzisiaj bardzo mi się podoba. Nie wiem, czy jest to klasyczna uroda, bo pewnie nie, ale wydaje się piękna w taki nienużący, nieoczywisty sposób, przez to się nie nudzi. Szkoda, że głównie gra w blockbusterach, bo np w takim "Ingrid wyrusza na zachód" czy "Wind River" można się na nią więcej napatrzeć ;-)

Bardzo ładnie napisałeś. Ja już widzę któryś film z jej udziałem (ostatnio "Ingrid...") I początkowo zanim sprawdziłem, że jest siostrą bliźniaczek, to mnie frapowało, że jak to... Olsen? Że niby jedna z tych bliźniaczek tak teraz wygląda? :) coś mi tu nie pasowało :D

lisekplhehe

moim zdaniem jest

lisekplhehe

To prawda ma te coś. Niby właśnie taka Sobie a jednocześnie naprawdę się podoba. Super kobieta mega:)

lisekplhehe

Możesz podać jakąś aktorkę lub mniej lub bardziej znaną kobietę, która w Twojej ocenie jest "zabójczo piękna"? Bo ciekawi mnie, dla których zarezerwowane jest to określenie :)

lisekplhehe

Moim zdaniem jest

lisekplhehe

Mnie się podoba, bardzo

lisekplhehe

A jak ona czyta swoje linie w WandaVision... ło panie, kolana się uginają. Jak gdyby wyciągnęli ją z sitcomów z lat 60 - oglądam to, a czuję się, jak bym słyszał Miodowe Lata w oryginale.

lisekplhehe

Człowieku, właśnie jest zabójczo piękna. W Hollywood jedynie kilka na jej poziomie urody można znaleźć i policzyć na palcach jednej reki.

lisekplhehe

Jest zabójczo piękna!

lisekplhehe

Elizabeth to Bogini, jedna z najpiękniejszych kobiet jakie chodziły po tej ziemi.

użytkownik usunięty
lisekplhehe

Ładna kobieta nie Bogini ale bardzo atrakcyjna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones