Elizabeth PerkinsI

Elizabeth Ann Perkins

7,3
3 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Perkins

Najfajniejsze sceny to te z jej udziałem, moim zdaniem przewyższa Mary-Louise Parker w każdej dziedzinie. Największa gwiazda tego serialu, po niej Kirk, a po nich dopiero Parker.

M-L Parker w sumie tez spoko, jej postać jest inna i myśle że dobrze ją gra. Ale zgadzam sie że Trawka swój poziom zawdzięcza roli E Perkins. Celia żądzi w każdym calu

trudno się nie zgodzić. Celia Hodes to postać, na którą się czeka. Przerysowana, a jednak czasem prawdziwa.

joshlymanfan

Pełna zgoda z autorem. Może jeszcze na początku sama postać Nancy mogła z Celią konkurować, ale później to już nawet nie ma co porównywać...

Jest zarąbista w "Trawce". :)
Trzyma ten sam poziom od tylu sezonów. Postać Nancy też jest dobra, ale zdecydowanie wolałem ją sprzed 4. sezonu.

Campbells

Celia to najśmieszniejsz postać w tym serialu , podobało mi się w 4 sezonie jak Nancy wybiła jej zęba no ja nie mogę prze scena a potem ona się uśmiecha ,... megaa odjazd

Ta kobieta w "Weeds" niszczy mi system :D Jest rewelacyjna po prostu! Postać jakby specjalnie pisana dla niej. Nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli. Genialnie odgrywa Celie Hodes. Moim zdaniem wypada najlepiej w tej serii. Jest nie do zajechania, jak stonka :D Mistrzostwo świata.

nanobug

Uwielbiam celie, denerwuje, drażni i dlatego chce sie na nia patrzeć.

gosia26104

nieprawdopodobne jest to jak ona mnie wkur*ia zawsze i wszędzie gdzie tylko się pojawi, robi to doskonale, ech :D naprawdę świetna rola

O tak. Celie jest najlepsza. Każda scena z jej udziałem rozśmiesza mnie do łez. Jej teksty powalają.

Zgadzam się ! :) czy możecie polecić mi jakiś serial (i bohaterkę godną C.) , właśnie Wy - miłośnicy Celii ? ;p

Moja ulubiona postać w "Trawce". Groteskowa i zarazem prawdziwa do bólu. Przezabawna!

Perkins jest wspaniała pod każdym względem, od kiedy pokazała się na ekranie 40 lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones