Elizabeth Reaser

Elizabeth Ann Reaser

7,1
7 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elizabeth Reaser

Wie ktoś może jakie były dalsze losy Rebecci w "Chirurgach"? Bo widziałam fragmenty 4 serii i wiem, że będzie chwilami w Seattle, ale co dalej. No i to tyle ;]

Bloody_Lips

zapewne wiesz, że odzyskała pamięć i przyjechał po nią mąż. ona jednak nie kochała już go i nie chciała z nim być. powiedziała o tym Alexowi, ale on powiedział, że powinna wrócić czy coś takiego... dopiero po nieudanym ślubie Burke'a i Christiny zdał sobie sprawę, że mu na niej zależy, ale kiedy wrócił do szpitala, to już jej nie było. na początku czwartej serii Rebecca przyjeżdża do niego, 'korzystają z pokoju dla lekarzy' ;-) tyle że on nie ma dla niej czasu i ona wraca. obejrzałąm tylko kilka odcinków czwartej serii i nie wiem, co dalej z nimi. mam nadzieję, że zrozumiałaś, co napisałam.

viwienne

ostatnio widziałam jakiś odcinek 4 serii, w którym Alex zostaje z Rebeccą w domu (w tym, w którym mieszkają Meredith, Izzie i inni) i ona (Rebecca) podcina sobie żyły..
cóż, zobaczymy co dalej, bo nie wyjaśniło się, czy umarła, czy może przeżyła.
również mam nadzieję, że coś z mojej wypowiedzi zrozumiałaś ;)

Bloody_Lips

Dzięki viwienne ;] Zrozumiałam xD No właśnie tyle też wiem, że w 4 serii przyjeżdża do Alexa. I tyle wiem ;] Trzeba poczekać aż pokażą w Polsacie 4 serię ;] Dzięki Wam obu ;)

Bloody_Lips

Rebeca ześwirowała i wylądowała w wariatkowie chyba.

satnus

Dokładnie tak.
Podcięła sobie żyły, wylądowała w szpitalu. Była pod opieką Izzy, która zadecydowała aby Rebecca porozmawiała z psychologiem.

Cattheriine

To ona była w końcu w tej ciąży czy nie?

Zuzann_

TO jest ta co gra tą Eve w Chirurgach. Wczoraj widziałam taką kobietę w odcinku. Co miała operacje plastyczną, straciła pamięć i była w ciąży. Eva to imie wymyślone przez tego lekarza. Czy to ta aktorka ją grała?

Vampire_D

Tak. To Elizabeth Reaser gra Eve/Rebecce.

Kristen

No to wczoraj ją widziałam w chirurgach na polsacie

Vampire_D

Ale mi chodzi czy była w ciąży z Alexem (w 4 sezonie),bo nie obejrzałam więcej odcinków i chciałabym się w końcu dowiedzieć :P

Zuzann_

Nie. Okazało się, że ona ma jakąś chorobę psychiczną, coś związanego z jej operacją plastyczną. Miała ciażę urojoną, choć nie zdawała sobie z tego sprawy, wciąż chciała być idealna dla Alexa. Nie mogła zaakceptować "nowej siebie" i sfiksowała. Na badaniach okazało się, ze w ogóle nie jest w ciąży. Ona uważała, ze straciła to dziecko, dostała depresji. Alex sie nią opiekował, aż w koncu podcięła sobie przy nim żyły. Przeżyła, ale wysłali ją na oddział psychiatryczny.
Kiedy Alex zadzownił do jej meża, ten powiedział, ze już dawno on i ich córka odeszli od niej, bo zwariowała. Wtedy odeszdł od niej Alex.

Madziafaka

Przeciez ona jakieś dziecko urodziła :)

Vampire_D

Tak, była w ciąży w czasie wypadku i w końcu urodziła córeczkę (dziecko swojego męża). Potem miała tą urojoną z Alexem.

Madziafaka

Dziękuję za odpowiedź i szkoda,że tak wszyscy ją opuścili.

Zuzann_

niby szkoda, ale z drugiej strony to ja nawet jej nie lubiłam. bo Izz powinna być z Alexem, a nie ona. No. :D

Bloody_Lips

no to od początku . Rebecca przyjeżdżała do Alexa w odwiedziny . Spotykali się w pokoju dyżurnych i po pewnym razie stwierdziła że jest w ciąży z Alexem . Izzy ją zbadała i okazało się że nie jest w ciąży . Rebecca myśli że poroniła i jest zrozpaczona . Podcina sobie żyły, ale uratowano ją . Zwariowała i wylądowała w psychiatryku .
no to na tyle . ;P tak w skrócie . ;)

Bloody_Lips

Tia... Rebecca ześwirowała juz przed wypadkiem tego promu - dlatego uciekła od męża (jakieś zaburzenia osobowości bodajże). Ciąża z Alexem była urojona, potem to samobójstwo, a to wszystko przez to, że zaburzenia sie nasiliły po operacji plastycznej. I po 'poronieniu' objawy zaburzeń psychicznych się pogłębiły, a nie że wtedy niby ześwirowała;)

ola_wlodarczyk

Nie wiem konkretnie, co się stało z Eve/Rebeccą, ale Alex w 5 sezonie poślubi Izzy, gdyż Meredith i Dereck odstąpią im swój termin. ;)

anylka

O.o, jak fajnie ;D

A co się stało z tą jej nowonarodzoną córeczką .?
Alex & Izzie 4ever <33

karmik14

jej córeczkę zabrał jej mąż i wyjechał, bo ona miała zaburzenia osobowości i problemy psychiczne kiedy przyjechała do Alexa w 4 serii.
ale podziwiam Elizabeth że potrafiła tak dobrze zagrać Eve. w końcu była to bardzo skomplikowana rola xd

tak, zgadzam się że Alex i Iz pasują do siebie idealnie ;)

Shilon

Iz jest głupia bo zostawiła Alexa i uciekła w czasie chemioterapii, po tym jak została zwolniona.(6 sezon)

kasia_sycylka

Właśnie mam nadzieje że Iz wróci do Alexa, ostatnio obejrzałem odcinek w którym przywozi swojego profesora biologi do Seattle Grace.

Matusek17

W jedenastym odcinku 6 sezonu (Blink) Alex prześpi się z Lexie a 12 przyjeżdża Izzie , Alex mówi jej że z kimś spał lecz w 13 znowu ma jej nie być :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones