Elle Fanning

Mary Elle Fanning

7,4
17 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elle Fanning

Elle Fanning ma lepsza średnią na Filmweb od Emmy Watson.I dobrze:-)Ta mała jest bardziej utalentowana od Emmy.

użytkownik usunięty
agata121

oczywiscie ze jest bardziej i nie ma tu co sie dziwic bo watpie czy ta watson ma jakikolwiek wiekszy talent aktorski.. a znana jest tylko i jedynie dzieki potterowi... wiecej rol nie zagrala wiec to chyba o czyms swiadczy ze jej nie chca?

no ba! a jej siostra tez bardzo fajnie gra a w tym filmie I'm Sam po prostu rewelacyjnie! obie maja bardzo duzy talent :)

meredith21

Obie Dakota i Elle są bardzo utalentowane i naturalne w tym co robią :)

użytkownik usunięty
WeronikaG

Nie dziwie się, ze ona ma lepszą ocenę niż Emma Watson. Elle oceniło, jak na razie tylko ponad 100 osób, a Emme ponad 5000, a to ma wielkie znaczenie. Myślę, ze im więcej osób zacznie ją oceniać tym jej ocena będzie spadać... albo zwiększać się... zależy jak kto oceniać będzie.

użytkownik usunięty

oczysiscie ze ilosc glosow ma znaczenie bo przy wiekszej popularnosci (czyli rowniez ilosc glosow) dochodza nie tylko obiektywne oceny ale rowniez fanow i antyfanow czyli 10 i jedynki...
jednakze wg mnie zasluguje na zdecydowanie wieksza ocene niz Watson... bo tamta grala tylko i jedynie w Potterze (dosc srednio) i jakiegos wiekszego talentu nie przejawia...
natomiast ta mala gra calkiem dobrze, ma swietny dobor rol podobnie jak jej siostra, no i geny... wg mnie nalezy przyjzec sie Ellen i Dakocie bo sa bardzo dobrze "prowadzone" i utalentowane wiec w przyszlosci moga byc wielkimi aktorkami

użytkownik usunięty

Ja nie mam zamiaru oceniać, ani jednej ani drugiej, bo z tą Elle nie widziałam chyba żadnego filmu, a z Emmą widziałam tylko właśnie Pottera i szczerze to jej nie lubię. No i jeszcze baletki widziałam z Watson. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones