Elle Fanning

Mary Elle Fanning

7,4
17 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elle Fanning

... a nasza droga Elle wcale nie wydała mi się najpiękniejszą dziewczyną świata. Mi raczej przypominała świnkę w peruce. Angelina była na siłę zbrzydzona (żółte oczy, rogi, ogólny makijaż i orle skrzydła) a i tak miałam wrażenie, że jest niesamowicie piękna, tymczasem Elle do mnie nie trafiła. Nazwanie jej przez Diabolinę "Paskudą" ma dla mnie dość duże uzasadnienie.

Tak czy inaczej, zagrała dobrze, a chyba to aktorstwo tu się bardziej liczy, niż uroda, więc nie będę trollem, który daje niską średnią tylko dlatego, że nie widzę urody Fanning.

Pozdrawiam i liczę, że nie zrobię tym tematem rewolucji.

Atrament3

Właśnie wróciłam z kina i miałam dokładnie takie wrażenie.

Atrament3

Zupełnie zgadzam się z tym, że Elle nie powala swoją urodą tak samo z resztą jak filmowy król Stefan i większość aktorów oczywiście z wyjątkiem Angeliny.

Atrament3

też tak myślę
zwyczajna dziewczynka
aktorstwo - jak najbardziej, świetne
ale rzucenie czaru, że będzie najpiękniejsza na świecie zobowiązuje ;)
chociaż muszę przyznać, ze piękniejszego uśmiechu niż Elle, to u żadnej nastoletniej aktorki nie widziałam
uśmiecha się ślicznie, całą sobą

frotka_w_ultraviolecie

Dokładnie, tak wygląda zwyczajna dziewczynka, a my czekaliśmy na królewnę ;) A co do gry?... Dla mnie troszkę mało wyraziście. Może przy dynamice Angeliny wypadła słabo, a może troszkę za delikatnie ukazywała silne emocje, które powinny targać nią, jako osobą miotaną sprzecznymi uczuciami (a jakby spojrzeć, na relacje bliskich jej osób, to może powinna mieć problemy z wyraźnym opowiedzeniem się po któreś ze stron...)

Atrament3

a mnie jej brak talentu aktorskiego właśnie zażenował w tym filmie najbardziej.

retna

A mnie i brak talentu i jej twarz wyglądająca jakby oberwała w nią patelnią. I to niby miała być Aurora? Pff to było straszne.

Atrament3

Ilu ludzi, tyle opinii. Dla mnie Elle jest po prostu perfekcyjna, ile ja bym dała, żeby tak wyglądać :D każdy ma swój gust. Zaś jeśli chodzi o aktorstwo (które... Chyba w tej roli jest sprawą drugorzędną, Aurora ma głównie ładnie wyglądać, leżeć i pachnieć), nie powala (w tym filmie nie mogła się wykazać, było ok, ale była nieco zbyt infantylna, raził w oczy jej wieczny "przedobrzony" entuzjazm, tak, to było sztuczne), oglądałam z nią jeszcze Ginger I Rosę, w którym grała główną rolę. Średnio wypadła. Musi się jeszcze sporo nauczyć, robią karierę buźką i siostrą. Ale jak na Aurorę wg mnie doskonała- taka słodka, zdziecinniała. Gdyby z tą wieczną radochą nie przesadzała momentami, nie miałabym zastrzeżeń.

Atrament3

Dakota jest piękna, a Elle wg mnie nie za bardzo :P

Atrament3

Ja bym nie powiedziała, że Angelina jest pięknością. :P Wygląd Aurory mi nie przeszkadzał, jak dla mnie pasowała do swojej rólki.

Atrament3

Bardzo delikatnie to ująłeś. Mnie od pierwszej chwili kompletnie rozczarował jej wygląd. Zepsuła mi cały film bo czasami tak się zdarza, że czyjaś twarz bardzo irytuje i niestety to jest jeden z tych przypadków. Dla mnie ta dziewczyna jest po prostu paskudna. Wcześniej ktoś wspomniał że ma piękny uśmiech, a w mojej opinii śmieje się pusto, głupawo i chyba bez względu na to czy jest to naturalne czy nie. Nie mogłem się powstrzymać od komentarza, bo do momentu pojawienia się Aurory film niesamowicie mnie wciągnął a potem cały czar prysnął.

keo

Miałam dokładnie te same odczucia. Rzadko komentuję tu coś na filmwebie, ale to było ogromne rozczarowanie. Film był idelany - do 46 minuty kiedy zobaczyłam tą świnkę. Jak jeszcze sprawdziłam jej "plecy" w postaci powiązań z Dakotą, to już totalnie mną targnęło. Taki piękny film, zawiera w sobie tyle morałów i tak go zepsuć! Po co rzucają ten "czar urody", skoro pokazują potem, jak to Diabolina mówiła taka "Bestyjkę"? A Jolie była tak piękna w tym wszystkim jak wskazuje na to tłumaczenie jej nazwiska ;)

keo

Tak, tak, tak! Dokładnie to samo myślę. I najbardziej wkurzał mnie ten głupawy uśmiech! Angelina w scenie rzucania czaru jak uśmiechała się do króla Stefana to to był uśmiech idealny, dobrany do sytuacji, piękny. A to młode dziewcze śmiało się zupełnie nienaturalnie, pusto i hm.. za bardzo. Strasznie mnie to drażniło cały film.

Atrament3

Cóż... jak dla mnie jest idealna, przepiękna i delikatna. Dużo bym dała za taką śliczną twarz.

noquarter98

Jeśli to ty na avatarze, to uwierz mi, jesteś O WIELE ładniejsza od Elle :-)

Atrament3

Popieram.

Atrament3

No tak, to ja, bardzo dziękuję :) Ale i tak uroda Elle mnie nie przestanie zachwycać.

noquarter98

Ty 7,5/10
świnka 4/10

zarptak

W ogóle to Elle jest ode mnie aż o tydzień starsza D:

Atrament3

Absolutna prawda. Strasznie nie podobało to połączenie czarnych brwi i blond włochów. I rzeczywiście w scenie pocałunku jak leżała na łóżku to taka świnka była.

użytkownik usunięty
Adder

Już myślałam, że tylko ja mam takie głupie problemy. Te brwi są naprawdę okropne. Ogólnie, Elle jako Aurora to jakiś niewypał. Jak dla mnie zniszczyła cały film.

Atrament3

ta zwyczajnosc jest piekna

onzamknietywsali

"Piękno to pojęcie względne" :)

Atrament3

wiec nie ma co dyskutowac

onzamknietywsali

Ja przecież nie dyskutuję - napisałam tylko, że nie podoba mi się z urody i tyle. :)

Atrament3

No ja tak chcialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones