Elle Fanning

Mary Elle Fanning

7,4
17 957 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elle Fanning

Ile ona będzie miała cm wzrostu kiedy będzie dorosła?
Ona już w tak młodym wieku ma 168 cm a ma zaledwie 13 lat!
Ja to przy niej jestem pieprzon_m kurduplem a mam 15 lat i 157 cm, to niesprawiedliwe, do
końca życia będę wyglądać jak karzeł (:D).

Maxine_

ja też jej zazdroszczę wzrostu i w ogóle urody
ale najlepiej jak by miała tak 175 zeby nie było az tak dużej różnicy miedzy nia a Dakota

magda_196

Tak, urodę też ma śliczną.
Dużej różnicy? Dakota teraz ma chyba 163 o ile się nie mylę, jest niższa od El.

Maxine_

166 ostatnio chyba jakoś zmienili na imdb
no 10 cm to nie jest az tak dużo Elle założy płaskie buty a Dakota obcasy i nie będzie widać :D

magda_196

Oo, naprawdę? Muszę sprawdzić ;p
Hehe, tak, założy obcasy 10 cm i wszystko będzie ok :b

magda_196

o co chodzi z ta różnica?bo nie rozumiem;D
watpie zeby miala ponownie wcielać sie w młodszą wersje dakoty, w przypadku dzieci jest to konieczne ale teraz to bez sensu -> brad pitt w ciekawym przypadku b.b. nie miał raczej problemów.

Maxine_

Hehe, jestem Twoją rówieśniczką i też jestem niska, nie załamuj się : P co do Elle, to jest ładnie zbudowana i wysoka, ale co do urody to rzecz względna... wg mnie Dakota jest dużo ładniejsza.

buszasz

Trochę mnie pocieszyłaś, ale i tak zapewne jesteś dużo wyższa ode mnie :P
No w sumie tak, rzecz gustu (: Mi np. bardziej podoba się wygląd Elle choć Dakota też brzydka nie jest :>

Maxine_

Pewnie niedługo przestanie rosnąć.
Nie martw się, jestem Twoją rówieśniczką i też wyglądam jak karzeł (stąd mój nick). Nie przeszkadza mi bycie krasnalem, chociaż przez mój wzrost nie dostałam się do liceum lotniczego :I
Elle tym się różni od Dakoty, że w wieku powiedzmy 20 lat będzie wyglądała jak kobieta. A Dakota zawsze będzie wyglądała jak dziecko : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones