Elle Fanning

Mary Elle Fanning

7,4
17 957 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elle Fanning

przekonania czy nadaje się na Aurorę :-/

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

ja też nie :/ Aurora nie była małym prosiaczkiem :<

Bardzo lubię Elle, ale mi nie za bardzo pasuje ;/

Misia81

A ja się zastanawiam, jak wypadnie z Brentonem. On jest od niej starszy aż o 9 lat!
Moim zdaniem jest chyba trochę za młoda do tej roli. Ale czas pokaże, jak sobie poradzi.

Fabulous_Killjoy

Mam pytanie może mi ktoś dać zródło informacji że ona zagra Julie w opowiesciach?

użytkownik usunięty
Fabulous_Killjoy

Wypadnie dobrze. Wiek tutaj nie ma znaczenia. W końcu Filip był starszy od Aurory o kilka lat. Jeśli nie pamiętasz, to obejrzyj sobie "Śpiącą Królewnę". Gdy Aurora się urodziła, to król Hubert z Filipem przybyli zobaczyć małą. Filip był już chłopcem.

Misia81

Jej siostra Dakota jest bardziej urodziwa.

mrs robinson

Otóż to. Dakota bardziej dałaby radę. Również pod względem samego aktorstwa.

ana_lucia_cortez

Aurora w baśni miała 16 lat wiec wiekiem prawie pasuje bo ona ma chyba 15. Poza tym ona jest dość wysoka i wygląda moim zdaniem dojżalej niż na swój wiek także myśle, że da radę. Mnie bardziej martwi znienawidzona przeze mnie Angelina w roli Maleficent. Dla mnie to dramat.

użytkownik usunięty
kamarza

Kamarza ty jestes dramatem i to wielkim

użytkownik usunięty

Co do siostry aktorki , którą większość tu ubóstwia pisząc bardziej urodziwa i lepsza aktorsko ... czy urodziwa nie mnie oceniać , jesli jednak chodzi o granie "śpiącej" ma za ostre i nie zbyt delikatne rysy twarzy , do tego ma w twarzy coś co niekoniecznie odczytuje się jako grzeczna spokojna dziewczynkę , co do jej aktorstwa to po tym co widziałem w zmierzchu to śmiech na sali...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones