Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Nie wiem, po prostu nie wiem co, ale coś w niej jest... Pierwsze na co zwraca się uwagę (zawsze) to wygląd. I nie wiem jak to jest, ale po prostu serce bije mi mocniej jak ją widzę na ekranie, mimo, że ma zbyt dziewczęcą urodę jak na mój gust i typowo lesbijską budowę ciała (mam kilka koleżanek les, widziałem też ich partnerki więc mam jakiś punkt odniesienia). No, a sama jej gra bez zastrzeżeń, bardzo lubię filmy z nią - idealne połączenie radości z dobrego aktorstwa i przyjemności dla oka.

phamvu

lesbijska budowa ciała.. haha

użytkownik usunięty
phamvu

No i ten 155cm wzrostu. Nie wiem czy jeszcze kogoś tak niskiego spotkałem...

Ja także kręcę się koło 156 cm wzrostu i wierzcie mi - to ma plusy. Ellen może grać nastolatki, mimo, że okres jej dojrzewania dawno minął, między innymi dzięki jej wzrostowi.

użytkownik usunięty
pyflame

Lecz nastolatka w wieku 15-16 lat już za bardzo nie rośnie, więc wzrost tu nie robi różnicy. Po prostu ma ona dziewczęcą urodę.

phamvu

I tak nie poruchasz.

Monstro

winner!

phamvu

Nie od dziś wiadomo, że ludzie są różni. A, że zawodem tej pani okazało się aktorstwo to jej wygląd, oczywiście, również gra dużą rolę. Sama Ellen pewnie ma albo wielki dystans do siebie, albo ma kompleksy z powodu wzrostu. Jest niziutka, fakt, ale to nie zmienia faktu, że jest piękna i wygląda o wiele młodziej-może grać nastolatki w wieku, który zbliża sie do 30-stki :D

phamvu

To coś to facet w niej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones