Elvis Presley

Elvis Aaron Presley

7,8
863 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elvis Presley

Elvis jest genialny i ciągle żyje, to prawda. Zyje, ale niestety tylko w sercach ludzi i na tamtym świecie. To pop pierwsze. Po drugie uważam, że każdy, kto mówi, że nie był dobtym aktorem lub obraża go w jaki kolwiek inny sposób jest po prostu tempy i beszczelny! Jak można tak mówić o tak wielkim i wspaniałym człowieku i to jeszcze po jego śmierci,jakim był Elvis Presley? Chyba trzeba jakieś podanie do filmwebu napisać, żeby zabronili sie wypowiadać na forum debilom i wsiurom........
Grał dobrze i śpiewał fantastycznie.

Harrisonka

właściwie dlaczego umarł? miał dopiero 42 lata

Miyu67

Umarł, ponieważ cierpiał na bezsenność prawei przez całe życie i wdał się w leki nasenne od których się uzależnił. Na początku lekarze sami mu przepisywali ale kiedy stwierdzili,że to go w końcu zabije, przestali. Wtedy Elvis zaczął se załatwiać leki z nielegalnego źródła. Konkretnie znał paru kolesi,którym lekarze przepisywali te lekarstwa, a on je od nich kupował. W końcu serce się zatrzymało na skutek wieloletniego brania tych psychotropów. Oficjaly powód śmierci to atak serca. Chociaż podobno wciąż nie jest do końca na 100%,czy to nie było nadużycie lub samobójstwo...... :(

Harrisonka

@Elvisomanka napisze to po raz drugi. Swoimi wypowiedziami osmieszasz nie tylko siebie ale tez innych NORMALNYCH fanow Elvisa Presley'a. A sama nie prezentujesz lepszego poziomu od, przytoczonych przez Ciebie, debili i wsiurow...

Despero

Niestety to prawda, jesteś zakałą tej filmografii. Nie wiem jak ty interpretujesz jego muzykę, ale to co tu wyrabiasz jest fatalne.

Skryba_2

A czy ktoś was pyta o zdanie? Zakałą jesteście wy i tyle. Mam prawo sądzić o innych to co chce, a to nie jest temat do pisanai opinii o mnie :/ I jak tu nie nazwać ludzi debilami......

Harrisonka

Dziecko, pisząc takie bzdetne komentarze nie poprawisz sobie opini. Poćwicz swój umysł, a wypowiadając się, przemyśl wszystko 100 razy zanim coś wyślesz.

Harrisonka

Mimo tego że jestem fanką Elvisa sądzę że skoro napisałaś że możesz sądzić o innych to co chcesz to dlaczego inni nie mogą napisać czegoś krytycznego na temat Elvisa?? Oni tak jak Ty też o innych czyli np.o Elvisie mogą sądzić to co chcą! Mimo tego, że piszesz pozytywnie na Jego temat (z czego się bardzo cieszę) to i tak proszę abyś nie obrażała innych i nie odpowiadała im w ten sposób bo jeżeli tak będziesz robiła to są tacy ludzie którzy mogą Ci się odwdzięczyć i jeszcze bardziej na na Elvisa najechać a Ty chyba tego nie chcesz?? Bo ja nie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones