Elyas M'Barek

7,8
2 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elyas M'Barek

O boz, mieszkam w Niemczech od 8 Lat i go znam (nie nazywo) to moj ukochany Aktor i jest
meeeeeeeeeeeeeeeega sexy! Poogladajcie sb graficiaze jest w necie po polsku :) Ja go kocham,
ktos jeszcze? :)

Juliales

Owszem bardzo przystojny. Oglądałam Fack ju Gohte i nie mogłam się na niego napatrzeć :)

Juliales

Nic tylko się hajtać i wyjechać z nim w rodzinne strony jego rodziców, tam szybko Europejki weryfikują swe upodobania ;-) Na Europejskie korzenie on mi nie wygląda zwłaszcza że jego ojciec pochodzi z Tunezji...

iraz75

no tak, lepiej sie trzymac polskich gentlemanów co tylko się czepiać każdego potrafią.

Paulinka1128

My jako dżentelmeni nie oblewamy kwasem żon i nie kamieniujemy. Paulino, nie mów że masz 13 lat, wtedy ciebie zrozumiem, inaczej to szkoda mi ciebie.

Paulinka1128

Chociaż mając 13 lat i tak trochę za stara u Arabów jesteś, tam od 10-12 lat wydają za mąż, nawet za 70-latków. Normą to jest.

iraz75

Lubię jak ktoś stara się jeszcze uświadamiać. Jak przekroczysz 30 znudzi ci się. Podobnie jak mi. Ale co my poradzimy, lepszy arab niż zwykły Polak na dorobku z kredytem na 30 lat :P (na Polaka lecą murzynki i azjatki - serio)

Juliales

dla towazystwa z jego strony dochodza tez kozy i inne zwierzaczki je...... ARABY !!!!!!!!!!!! psychole a ona go kocha

ktosten

Co za czasy...eh... Mam 41 lat i 25 lat temu Polki biegały za Cyganami i dostawały po gębach od nich, robili z dziewczynami co chcieli. Myślałem że gorzej być nie może ale trochę UE i wyjazdów... efekty widać. Szczęście że na razie polski rząd ich nie wpuszcza jak Makrela chce.

iraz75

On nie jest żadnym arabem tylko synem tunezyjczyka i austriaczki a urodził się w Monachium po tunezyjsku to on w ogóle nie mówi, tylko po niemiecku i angielsku, wielokrotnie w wywiadach wypowiadał się, że czuje się Niemcem, ceni niemiecką kulturę, wolność, równość kobiet i mężczyzn zna historię swojego kraju i potępia nazizm, wystąpił w takich filmach jak "Turecki dla początkujących" gdzie golizna, temat seksu, wyśmiewanie tematów religijnych w tym muzułmańskich jest w każdym odcinku, wystąpił w filmie "Fala", którego tematem jest nazizm. Przestańcie idioci obrażać człowieka tylko dlatego, że nie jest biały. W Niemczech to w przeważającej liczbie Polacy biorą najwięcej zasiłków, tłuką żony, nie płacą alimentów i śpią pijani na ulicy w zarzyganych ubraniach. M'Barek jest świetnym aktorem, ma doskonałą prezencję i coś ciekawego do powiedzenia. Żal mi Polaczków, którzy jedyne co mogą powiedzieć to jakieś bzdury o kozach.

wera1111

I będzie to kolejny obywatel Niemiec który doznał załamania nerwowego i z nożem latał po ulicy, ludzi ciukał, ale broń Boże nie ma nic wspólnego z terroryzmem lub radykalnym Islamem. Skoro Tunezjan to nic nie ma wspólnego z Arabami- zapomniałem o tym... Daj spokój mi z tymi argumentami, przez taką argumentację ludzie dziś na przykład w Szwecji zginęli.

iraz75

Ludzie codziennie giną i nikogo to nie obchodzi póki nie można tego wykorzystać. Czemu nie powiesz o Breviku, białym norwegu który wymordował 80 ludzi głownie dzieci, Ira mordowała w Irlandii zamachami terrorystycznymi biali białych, a ilu polaków dziennie po pijaku wjeżdża w ludzi na ulicy? Ilu w knajpie podczas sprzeczki wyjmuje nóż albo próbuje zgwałcić kobietę i póki jest białym chrześcijaninem to media wspomną krótko w informacjach a potem wałkują przez kilka dni atak terrorystyczny bo to nośny temat gdzie takie łebki jak ty się rozkoszują "jak to w moim kraju jest pięknie bo nie ma islamistów". Ile dzieci trafia do szpitala zakatowanych przez swoich ojców białych prawdziwych Polaków albo mamy Madzi czy ostatnio było info o jakimś świrze, który rzucił dzieckiem o ścianę i zabił bo płakało jak grał na kompie. Ty się puknij w głowę człowieku, w Szwecji mieszka pół miliona muzułmanów, jednemu odwaliło i teraz będziemy nienawidzić wszystkich? Nawet człowieka, którego obrażasz mimo, że nie masz żadnego powodu, jest dobrym aktorem a mimo to oceniasz go przez pryzmat koloru jego skóry i pochodzenia jego ojca. To jest filmweb a nie narodowcy.pl idź wylewać swoje żale gdzieś gdzie kogoś to obchodzi, tutaj rozmawia się o filmach i aktorstwie.

wera1111

Faktycznie, nie mam gdzie żali wylewać... Na niedzielnej mszy żaden Faroż nie gada m że mamy niewiernym ścinać łbów, Biblia nie nakazuje nam nakładać podatki na "niewiernych". Co ty dziecko wiesz o IRA i ETA itp??? Ciebie na świecie jak i mnie nie było kiedy działali. Co ty qfa porównujesz? Polscy faceci są na końcu znęcania się nad dziećmi i żonami, w skali europy, bez LGBT-owskiej ustawy antyprzemocowej . Wychodzą Lewacy na ulicę po Hasłem #Czarny Protest i mordę drą, pedały z tęczą w Wawie manifestują "Refugees Welcome", gdzie 70% "emigrantów" to ludzie przeszkoleni w zabijaniu. Taki ten Elyas może pierdzielić że jest europejczykiem, ale przyjdą do niego to zrobi co mu każą, czyżby ten aktor był Katolikiem albo jakimś innym Chrześcijaninem? Mam nadzieję że PiS nie wpuści więcej emigrantów, dziękuję też że SLD wtedy jeszcze posłało mnie do woja, bo nie zabiję sam siebie Kałachem tylko najeźdźcę, a ty baw się dalej. Wszystkie będziecie przed burkami uciekać do Polski, do tego zacofanego kraju jakim jest Polska, a ja nie żałuję że tu jestem. Narta i łyżwa.

iraz75

Dobrze, dobrze. Lubię mądrego człowieka w takim temacie poczytać.

wera1111

Po drugie, w Szwecji mieszka wg Wikipedii 10 milionów ludzi z czego nie wiadomo ilu prawdziwych Szwedów co nie przeszkadza radom miast itp zakaz wystawiania choinek i obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia. Nawet w USA w miastach jak NY nie ma już Marry Christmas tylko Happy Seasons. Ruskich już podbijają. We Francji dawali Szopki niereligijne... (sic!) Wchodzą do zachodniej europy i robią NO-GO Zone... Sama siebie w czoło i nie jestem z Narodowców ale ich popieram, bo mam wnuczki i mam o co walczyć. Nacjonalizm to nie grzech, to patriotyzm.

iraz75

Taki z ciebie patriota a założę się, że nawet nie wiesz kto hymn Polski napisał ani kiedy ale gęba pełna frazesów, Typowy Polak nacjonalista, który patriotą jest tylko gdy można kogoś obrazić, wyzwać od pedałów i lewaków a własną filozofię bicia dzieci i żony "w celach wychowawczych" bronić przed "LGBTowską propagandą". Polska stoi nisko w tych rankingach bo jak w Szwecji kobieta zgłosi, że mąż ją leje od ślubu to mu liczą za każdy dzień oddzielnie bo tak wysoki stopień ochrony praw kobiet tam jest. W Polsce jak składasz zawiadomienie to ci wmawiają, że zmyślasz a najlepiej to idź się rozwieść i im głowy nie zawracaj bo statystyki policjantom psujesz. Poczytaj sobie jak kobietę, którą w 20014 roku zgwałcił jakiś gnój, też pewnie taki patriota jak ty w lesie Kabackim to miała problem z policjantami bo jej zgłoszenia nie chcieli przyjąć, tak jest w tym kraju. Wszędzie są świry nie mówię, że nie istnieją tacy popaprańcy jaki ci faraże jak np we francji, którym się poprzestawiało od czytania koranu, ale to właśnie religia robi z ludźmi, katolicyzm to samo, pisiory będą niedługo zmuszać kobiety do rodzenia martwych dzieci przez 15 godzin bez cesarki (bo to nie po bożemu), zakażą antykoncepcji, in vitro a niedługo w ogóle nie będzie służby zdrowia tylko same modlitwy "bo chorujesz bo bóg tak chciał". Weź człowieku rusz tyłek z tej Polski to sobie zobaczysz jak się żyje w krajach skandynawskich, tam państwa są świeckie rezygnuje się z wieszania krzyży w szkole nie ze względu na muslimy tylko ze względu na rozdzielenie państwa od kościoła ale nikt nie zakazuje żadnych obchodów, choinek czy innych rzeczy proszę masz tu stronę o świętach w szwecji: https://sweden .se/ culture-traditions/ christmas/ ale pewnie nic z tego nie ogarniesz bo po angielsku to tylko"fank ju ajm fajn". A w ogóle tradycja ubierania choinki to nie jest tradycja chrześcijańska tylko najpierw to był zwyczaj pogański, strojenie drzewka, potem zaadaptowały go protestanckie niemcy i przynieśli do polski w XVIII wieku ty tłumoku tak jak większość twoich "katolickich zwyczajów". A walczyć to ty walcz o lepszą pracę i o wykształcenie swoich wnuczek i żeby same się mogły w lesie przed polskimi gwałcicielami obronić bo policja ani państwo ich nie obronią. A po gwałcie będą musiały urodzić gwałcicielowi potomka bo klauzula sumienia jest haha W warszawie też masz strefy no go np taka praga gdzie po zmroku to lepiej nie wychodź zwłaszcza jak wcześniej mecz jakiś puszczali bo kosa pod żebra jak znalazł a to stolica państwa jest, to ja nie wiem jak w mniejszych miejscowościach, strach myśleć. Nie musiałam żyć w czasach II wś żeby wiedzieć jak było i nie musiałam żyć w czasach Ira żeby wiedzieć jak ludzi wysadzali w powietrze. Terroryzm to nie wynalazek islamu a jakby chociaż 1/10 muzułmanów była tak popaprana i niebezpieczna jak mówisz to by bomby wybuchały przynajmniej raz w miesiącu, żyją tysiące normalnych ludzi, ciężko pracują i chcą żyć w spokoju w europie zachodniej i nie ma powodu żeby kogoś obrażać tylko dlatego że nie jest białym katolem. Nacjonalizm to nie grzech ale brak myślenia też nie.

wera1111

Wybicki Józef, jestem z PRL i Mazurek Dąbrowskiego nie ma dla mnie żadnej aż takiej tajemnicy, ale. czytam i analizuję co tam urodziłaś Wero ;))) Załóż sobie twitter, nie będzie że cię oszukuję

wera1111

Nie chce mi się taką idiotkę czytać... jak ty i serio bądź europejką, rób aborcję o ile ktoś chce ci wsadzić prącie i nie zabieraj miejsca na lewackim @filmweb.pl http://wolnosc24.pl/2017/01/23/napadli-na-dom-i-zgwalcili-kobiete-wszystko-trans mitowali-na-zywo-na-facebooku-imigranci-w-szwecji-czuja-sie-bezkarni/http://woln osc24.pl/2017/01/23/napadli-na-dom-i-zgwalcili-kobiete-wszystko-transmitowali-na -zywo-na-facebooku-imigranci-w-szwecji-czuja-sie-bezkarni/

wera1111

Żaden KATOTALIB ani PROTESTANT nie WYŁAZI NA ULICĘ Z KARABINEM ANI BOMBĄ, NIE MA 180 DZIEWIC PO ŚMIERCI, NIE BURZY MECZETÓW ALBO NIE ROBI Z NICH BURDELI... NIECH POLSKĘ TO TRAFI TO SOBIESKI POKAŻE.

iraz75

Widać że jesteś z PRL, wali zacofaniem i głupotą na kilometr. Już ci udowodniłam że to nie prawda, choćby breivik i ira, świry są wszędzie właśnie jednemu odpisuję. Nie będę zakładać twittera wystarczy, że muszę edukować ułomnych na filmwebie bo nawet zwykłych aktorów obrażają. Nie odniosłeś się do żadnego mojego argumentu tylko powtarzasz jak zdarta płyta KARABINY I BOMBY, nienawiść jest wszędzie zamiast szerzyć ją na niewinnych ludzi zajmij się wnuczkami a nie wdajesz się w dyskusję na filmwebie, nie za stary na to jesteś? Nie ma sensu marnować na ciebie dłużej czasu, peace

wera1111

Weź kredki świecowe i maluj na chodniku. Z stary? Który z was młodych obroni moje wnuczki? Ty?

wera1111

No tak lewacko-feministyczna ideologia w swojej najczystszej i najpiękniejszej formie. Skoro nasi gwałcą to dlaczego oni nie mogą, prawda? Tylko gdyby ich nie było to gwałtów i ataków byłoby o dużo mniej. Jeden Breivik i już usprawiedliwienie, że biali europejczycy też tacy są. Kretyński argument.
Poza tym nie przypominam sobie by Breivik robił to dla Jezusa i z okrzykiem Jezus Maria na ustach. Jego motywacją był właśnie forsowany na siłę marksizm kulturowy przez lewą stronę w krajach nordyckich i innych "nowoczesnych". Nie zrobił tego z pobudek religijnych.

wera1111

A do aktora nic nie mam. "Nowoczesna" europejka dała dupki arabowi. Nic więcej, chowany raczej na pewno w "nowoczesnej" (bardziej tolerancyjnej dla gejów, szanującej prawa kobiet i głoszącej równość wszystkich ludzi w tym niewiernych) religii islamskiej, lepszej niż katokaliban prawda?

greedo23

Nauczcie się ludzie czytać tekst ze zrozumieniem zamiast odgadywać hasła typu "lewak" i potem dopowiadać sobie resztę. Zacytuj mi jedno zdanie, w którym napisałam że Breivik wymordował prawie setkę dzieciaków z pobudek religijnych. Jedno słowo. Podaj chociaż słowo które by na to wskazywało. Nie ma. Wszystko żeś wymyślił w swojej pustej główce. Napisałam że świry są wszędzie a Breivika podałam za przykład bo człowiek który miał wszystko: karierę, pieniądze, wykształcenie i dobrych rodziców kupuje broń i morduje dzieci, to jest szaleństwo z nienawiści w czystej postaci. Nie ma złudzeń że islam jest opresyjny, seksistowski i ograniczający, łał jak KAŻDA religia! Nie ma jednak powodu by na każdego ciemnego patrzeć jak na mordercę tak jak nie ma powodu by na każdego księdza patrzeć jak na pedofila a już wypisywanie jakichś chamskich obraźliwych tekstów na dobrego aktora tylko dlatego, że jego ojcem jest tunezyjczyk to mi się w głowie nie mieści. Ponadto jak można przeczytać w jego życiorysie chodził i skończył KATOLICKĄ szkołę. Więc prawdopodobnie nie jest nawet muzułmaninem, jest po prostu ciemny po ojcu. Występuje też w filmach bardzo frywolnych zdecydowanie nie w duchy szariatu. Pisanie, że kobieta dała "dupki" arabowi pokazuje jakim kretynem jesteś. Może ten "arab" był po prostu dobrym człowiekiem? Arab nie może być dobrym człowiekiem? Myślę że mógł być całkiem ok, skoro jego syn jest znanym i bogatym aktorem. Kim są twoje dzieci buraku? Zakładając że jakaś "dupka" w ogóle chciała czy kiedykolwiek będzie chciała ci jakieś urodzić. Pewnie będzie wpadka, a potem twój syn będzie pił i bił żonę wieczorami a w niedzielę jak prawdziwy Polak pójdzie się wyspowiadać. Wasze wyprane przez propagandę nacjonalistyczno-faszystowską mózgi i tak nie zrozumieją ani jednego zdania, które napisałam. SZKODA CZASU.

wera1111

Aleś mi pojechała... Teraz będę żałował że nie skończyłem gimnazjum, że na Ryjobuku nie śledzę profilu Justyny Biber

wera1111

Na marginesie, załóż sobie Twitter i skończ waściowa http://twitter.com/MilitarisCath/status/848505533615222787 , takie rzeczy będą i w Europie, nie tam.

wera1111

Jak widzisz takich Polaków w niemczech to tylko współczuć.

wera1111

Wera tak się mądrujesz, że aż musiałem profil założyć. Od kiedy istnieje język tunezyjski?

iraz75

Ups. Czyli mając 41 jesteś bardzo wytrwały. Szacunek Kolego!

Juliales

Oj jej szkoda tylko że już tak świetnym aktorem nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones