Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka

7,0
2 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilia Komarnicka-Klynstra

Bardzo mi się podoba jej gra aktorska w "Ranczu".
Bardziej niż w "Na dobre i na złe"

Vanessa100

Wybacz ,ale jak można oceniać grę aktorską po występach w tak tandetnym serialu jak te które wymieniłaś?

CHDZ

Może dla Ciebie one są tandetne, bo dla mnie nie

Vanessa100

No po dzisiejszym odcinku nie sposób tej Pani nie lubić ;)
A kolegą CHDZ się nie przejmuj, może jest ze wschodu...

radd91

Dokładnie,tych co jej nie lubią muszę zasmucić będzie w 8 sezonie Rancza :).Oczywiście mnie to cieszy bo bardzo ją lubię :)

CHDZ

Uważam , że seriale Polskie takie jak ,, Ranczo" i ,, Na dobre i na złe " nie są wcale tandetne . ,, Ranczo " to serial wbrew pozorom , o bardzo inteligentej fabule , co do ,, Na dobre i na złe " jest w nim dużo podobieństwa do Amerykanskiego ,, Greys Anatomy " . Ale świat kina trwa już tak dlugo , że trudno żeby coś się nie powtarzało . Z jednym się zgodzę trudno jest oceniać danego aktora/aktorkę po występach w serialach . Iż seriale zazwyczaj mają dość prosta , tylko momentami zawila fabule i każdy aktor/aktorka po szkole filmowej/teatralnej ma takie zdolności kunsztu aktorskiego opanowane , zeby spokojnie to zagrać . Co do Pani Emili Komarnickiej , oglądałam z nią takie filmy jak ,, 80 milionów " , ,, Teraz i Zawsze " i oczywiście wyżej wymienione seriale . Uważam , że jest aktorką wszechstronną i myślę , że jeżeli bd się rozwijać i pracować nad aktorskim talentem , oraz trafi na dobrych reżyserów i scenarzystów z dobrymi pomysłami na film ,to ma szansę być najlepszą aktorką w Polsce z mlodego pokolenia jak i próbować swoich sił np. w Brytyjskim Kinie .

użytkownik usunięty
Vanessa100

mie tez właśnie ja oglądam

Ale figurę to ona ma obłędną. Te nogi!! :D

Vanessa100

Racja :) Tu dopiero kobieta ma okazję wykazać się kreatywnością i kunsztem aktorskim :D ( A figury faktycznie tylko pozazdrościć.. :P)

CytrynOOwkaxD

lubię ją jako aktorkę ale nie podoba mi się jej rola w Ranczu, gra intrygantkę ale figurę ma ładną.

Vanessa100

Dokładnie w "Na dobre i na złe" nie miała się okazji wykazać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones