Eric Idle

8,6
4 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eric Idle


Skecze w wykonaniu Palina są świetne ale nie można też zapominać postaci Cleesa który swoją śmiertelną powagą potrafi rozbawićdo łeż, oraz Idle który jest najbardziej wszechstronnym i utalentowanym Pythonem ( Najsłynniejsze piosenki pythonów wychodzą spod jego pióra)
Krótko mówiąc każdy z Pythonów ma coś innego ale wszyscy są wyjątkowi choć uważam że Chapmann i Jones trochę odstają

Riddick_7

a Gilliam? wg mnie wszyscy są rewelacyjni i nie można dzielić raczej na słabszych i gorszych, aczkolwiek najbardziej lubie Palina, szczególnie za "łolę w Żywocie Błajana" :D

Czinaski

A ja uważam,że Eric Idle i John Cleese są najlepsi...Co nie znaczy, że reszta jest słaba... Jeśli o Idle'a chodzi, to tak poza pisaniem skeczy i graniem w nich pisał dla Monty Pythona świetne piosenki...Legendarny ,,Always look at the bright side of life", ,,Eric the half a bee" ,,Money song" czy ,,Galaxy song"... i wiele innych.

Dinah

Mój ulubiony to właśnie Eric. Potem Chapman, a potem reszta. Uwielbiam wszystich Pythonów;) Nie wiem czy i wy oglądacie "Latający Cyrk Monty Pythona", zdaje mi się ze od jakiegoś czasu nie widzę tam Cleesa, czyzby miał juz się nie pojawić do końca odcinków?
Brak mi go...

number_nine

Cleese nie brał udziału w ostatniej, czwartej serii pythonów, która liczy sobie nie bagatela aż 6 odcinków. Jakieś tam były niejasności w grupie. Ale nie wiem, czy zauważyłeś/łaś, ale podczas napisów końcowych ostatniego odcinka wyemitowanego na tv4 (tym z domem towarowym, tak btw. duużo Erica :P) pojawiło się nazwisko Cleesa jako tego, który miał wkład przy pisaniu odcinka. Oznacza to, że korzystali z tego, co napisali trochę wcześniej.

A tak w ogóle jeśli chodzi o Erica to polecam jego film, napisany przez niego i zagrany (główny bohater) pt. "Splitting Heirs". Ciężko dostać, nie ma nigdzie napisów, ale język jest łatwy i mnóstwo gagów opiera się na świetnej mimice, tembrze głosu oraz gierek słownych Erica (naprawdę łatwo zrozumieć, co się dzieje). Szkoda, że o filmie nie było głośno, bo moim zdaniem naprawdę warty obejrzenia. To tak tylko swoją drogą.

Pozdrawiam

spamalot

Kiedyś widziałem ten film na TVP1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones